PDA

View Full Version : دیتابیس روی هاست برای اپلیکیشن C#

nnnnaa
جمعه 10 خرداد 1398, 13:35 عصر
سلام دوستان
من یه برنامه نوشتم با c# EF Code first / wpf آیا این امکان وجود داره که من دیتابیس رو روس یه هاست آنلاین اجرا کنم که چند شعبه بتونن با نرم افزار بهش کانکت بشن .
اگه امکان پذیره لطفا کمک کنید چطور باید انجامش بدم؟

davidrobert
جمعه 10 خرداد 1398, 15:01 عصر
سلام دوستان
من یه برنامه نوشتم با C#‎ EF Code first / wpf آیا این امکان وجود داره که من دیتابیس رو روس یه هاست آنلاین اجرا کنم که چند شعبه بتونن با نرم افزار بهش کانکت بشن .
اگه امکان پذیره لطفا کمک کنید چطور باید انجامش بدم؟

بله امکانش هستش فقط کافی کانکشن تون رو با IP و Username و Password بدید و پورت 1433 هم باز باشه و راحت بهش اتصال پیدا میکنه ولی باز خطراتی هم تهدید میکنه ولی باز میشه جلو خطرات حمله به دیتابیس گرفت

nnnnaa
جمعه 10 خرداد 1398, 15:52 عصر
نرم افزار عمومی نیست فقط چند دو یا سه شعبه از یه فروشگاه که پرسنل خودشون به نرم افزار دسترسی دارن

davidrobert
جمعه 10 خرداد 1398, 21:28 عصر
نرم افزار عمومی نیست فقط چند دو یا سه شعبه از یه فروشگاه که پرسنل خودشون به نرم افزار دسترسی دارن

بحث نرم افزار عمومی باشه یا نباشه نیست وقتی دیتابیس روی هاست باشه کسی نرم افزار هم نداشته باشه و فقط سه مقدار IP, Username , Password داشته باشه کار دیتابیس خونده هستش. دوست بنده با WPF برنامه نوشته بود تحت شبکه داد من یه نگاه بندازم و منم مثل عادت همیشه پروژه اش Open Source کردم و بهش دادم و همین طور لینک کانکشن شو با IP, Username , password و طریقه به دست آوردنش هم بهش گفتم و توسعه کردم امنیت برنامه اش حفظ کن چون من ضعف اطلاع میدم ولی یکی اطلاع نمیده و استفاده میکنه چون ارتباط مستقیم دادی با دیتابیس خداحافظی کن چون کسی که حمله میکنه رحم نمیکنه یا بکاپ میگیره و خودش استفاده میکنه یا اطلاعات میفروشه و یا همه اطلاعات پاک میکنه. نرم افزار رو قبل از تحویل حتما با smart assembly کدهاش مخفی کنید و بعد تحویل بدید برنامه من تحب شبکش همیشه به مشتری ام میدم قبلش کدهام مخفی میکنم و بعد به مشتری میدم کاری هم ندارم مشتری ام سواد داره یا نداره من امنیت کار خودم تضمین میکنم

NasimBamdad
شنبه 11 خرداد 1398, 13:48 عصر
از وب سرویس استفاده کنید برای ارتباط با دیتابیس

بهتر است سرور مجازی بگیرید که دسترسی کامل داشته باشید و پورت SQL رو عوض کنید

یوزر SA رو کاملا غیر فعال کنید و User Autentication هم غیر فعال باشه

یک یوزر بسازید که فقط به دیتابیس دسترسی داشته باشه
کد ها رو با SmartAssembly مبهم کنید.