PDA

View Full Version : اجرا دستور URL در مرورگر

saeedzx
شنبه 11 خرداد 1398, 11:52 صبح
با عرض سلام

در ویژوال یک ocx هست webbrowser که متاسفانه با IE بارگزاری میشه

به 2 دلیل مشکل داره

از جاوا اسکریپ پشتیبانی نمی کنه
و در کارکتر های ارسالی فارسی مشکل داره

میخواستم بدونم ocx مخصوص موزیلا هم هست چون جستجو کردم چیزی پیدا نکردم

دقیقا می خوام از URL برای ارسال پیامک تحت وب استفاده کنم ولی چون webbrowser روی فارسی مشکل داره پیامک فارسی رو ارسال نمی کنه

کسی از دوستان هست که راهنمایی کنه ..

متشکرم

vbhamed
یک شنبه 12 خرداد 1398, 00:03 صبح
سلام
یه ocx برای موزیلا هست که خیلی قدیمیه و مثل همون ie میمونه تقریبا البته و میشه گفت فایده ای نداره زیاد
یا با پست بفرستید و استفاده از internet transfer control یا نهایتا این تیکه از برنامه رو با یه زبان دیگه که از مرورگر جدیدتر پشتیبانی میکنه بفرستید و تو برنامتون فراخوانی کنید

saeedzx
یک شنبه 12 خرداد 1398, 11:00 صبح
با تشکر بله ولی یک شیوه دیگه هم هست اما یک کد دستور رو بلد نیستم ،

برای ارسال از ShellExecute استفاده کردم که موزیلا رو لود میکنه و لینک رو اجرا ولی میخوام با یک دستور دیگه که تو تایمر میزارم موزیلا بار گزاری شده رو ببنده بدون دخالت کاربر

vbhamed
دوشنبه 13 خرداد 1398, 13:12 عصر
با تشکر بله ولی یک شیوه دیگه هم هست اما یک کد دستور رو بلد نیستم ،

برای ارسال از ShellExecute استفاده کردم که موزیلا رو لود میکنه و لینک رو اجرا ولی میخوام با یک دستور دیگه که تو تایمر میزارم موزیلا بار گزاری شده رو ببنده بدون دخالت کاربر

من اینکارو به صلاح نمیدونم، شاید موزیلا از قبل باز بوده و شما با این کار میبندی موزیلای طرف رو
ضمن اینکه کلا خیلی وجهه خوبی نداره

saeedzx
سه شنبه 14 خرداد 1398, 17:54 عصر
من اینکارو به صلاح نمیدونم، شاید موزیلا از قبل باز بوده و شما با این کار میبندی موزیلای طرف رو
ضمن اینکه کلا خیلی وجهه خوبی نداره

خب درسته کار عاقلانه ای نیست ...

ولی اگر به زبان VB.net یا C#.net بنویسم ممکنه اختلال ایجاد کنه توی کل برنامه

برای ارسال پیامک تنها راه URL هست و جی اس ام مودم

ولی 90 % می خواهند که با وب ارسال کنه که هزینه مودم ندهند و شماره اختصاصی داشته باشند

الان هیچ OCX و یا DLL برای تعریف موزیلا و یا مرورگری که جاوا اسکریپت رو پشتیبانی کنه نیست ...