PDA

View Full Version : آموزش: ارسال اطلاعات یک سطر از datagridview به stimulsoft reports

farshidmj
شنبه 18 خرداد 1398, 09:06 صبح
سلام خسته نباشید می خواستم بدونم چطوری میشه یک سطر از یک گریدویو ارسال کرد به برنامه stimulsoft reports
هر بار دکمه پرینت میزنم جستجو که انجام دادم بهم میریزه کل اطلاعات گرید ویو میاره
ممنون:متفکر:

StiReport report = new StiReport();
tbldoreTableAdapter.Fill(doredataset.tbldore);
tbl_masolTableAdapter.Fill(doredataset.tbl_masol);
report.Load("Report.mrt");
report.RegData("DataSourc1", radGridView1.DataSource);
report.RegData(doredataset.tbldore);
report.RegData(doredataset.tbl_masol);

report.Show();

danialafshari
شنبه 18 خرداد 1398, 14:54 عصر
با سلام
بخاطر radGridView1.DataSource نتیجه نمایش داده در دیتاگرید رو میاره
یا باید دیتاسورس رو تغییر بدید و بهش پاس بدید یا اینکه از Variable استفاده کنید که آموزش توی تاپیک اعلان قرار داده شده

farshidmj
شنبه 18 خرداد 1398, 15:36 عصر
یه نکته ای که فکر کنم شما متوجه نشدید اینه
من جستوجو رو تو گرید ویو انجام میدم و اون فیلدهایی که میخوام میاره اما وقتی می خوام فقط همون فیلذهارو نمایش بده بعد از زدن دکمه پرینت که کدشو گزاشتم کل جستجو من از بین میره و گرید ویو تمامی اطلاعات نمایش میده بعد دستور پرینت ارسال میکنه به برنامه و همین باعث میشه کل اطلاعات باز نمایش بده

danialafshari
شنبه 18 خرداد 1398, 23:35 عصر
خیر شما متوجه نشدید
شما توی دکمه پرینت در خط 2 و 3 اومدید دیتا رو fill کردید که این باعث میشه کل اطلاعات برای پرینت ارسال بشه! اگر قبل پرینت همه چی اوکی هست این 2 خط رو حذف کنید
بعدش هم در روش BindingSource شما میتونید بجای دوتا fill از یکی استفاده کنید و دیتاها رو بوسیله کوئری در قسمت ویزارد و ساخت TableAdapter در هم ادغام کنید
همونطور که بالا گفتم هم برای ارسال یک سطر از variable استفاده کنید

farshidmj
یک شنبه 19 خرداد 1398, 08:11 صبح
خیلی لطف کردید ممنون

farshidmj
یک شنبه 19 خرداد 1398, 11:42 صبح
یه سوال دیگه
من :گریه:صفحه دیگه ای ارم که توش ضریب قرار داره و این ضریب تو صفحه یگه ای استفاده میشه و جمع بسته میشه .
می خواستم بدونم آیا راهی وجود اره بشه این ضریب وقتی ثبت کرد و برنامه بست بعد از دوباره بعد از اجرای دوباره اون صفحه فراخوانی بشه

danialafshari
پنج شنبه 23 خرداد 1398, 18:09 عصر
یه سوال دیگه
من :گریه:صفحه دیگه ای ارم که توش ضریب قرار داره و این ضریب تو صفحه یگه ای استفاده میشه و جمع بسته میشه .
می خواستم بدونم آیا راهی وجود اره بشه این ضریب وقتی ثبت کرد و برنامه بست بعد از دوباره بعد از اجرای دوباره اون صفحه فراخوانی بشه

اگر در دیتابیس ذخیره میشه بله میشه