PDA

View Full Version : مشکل با فونت

HAIdle
دوشنبه 15 آبان 1385, 12:21 عصر
سلام به همه دوستان
من یه برنامه وی سی شارپ نوشتم و لیبل هام رو هم توی فرم هام مرتب کردم مثلا همه را در یک ستون کردم حالا روی سیستم مشتری ام فونت لیبل ها ریخته به هم و برای همین ترتیب هم به هم ریخته متن لیبل هام هم فارسیه
از پاسختون ممنونم

negar84
دوشنبه 15 آبان 1385, 12:36 عصر
روی سیسستم مشتری فارسی نصب هست؟ و اگر هست ایا فونتی که استفاده کردید در سیستم مشتری وجود داره .. معمولا توصیه می شه فونت را tahoma استفاده کنند که روی همه سیستم ها وجود داشته باشه .

HAIdle
دوشنبه 15 آبان 1385, 20:23 عصر
هم فارسی نصبه و هم فونت هاش
مگه فونت tahoma فارسیه؟

negar84
دوشنبه 15 آبان 1385, 22:41 عصر
بله فارسی هم هست.
شاید سیستم مشتری تون مشکل داره به هر حال شاید اگه ویندوز رو عوض کنید مشکل حل شه . چون قاعدتا نباید مشکلی وجود داشته باشه.

shayan_delphi
دوشنبه 15 آبان 1385, 22:51 عصر
سیستم مشتری باید چند گزینه در قسمت Regional and Language برای زبان فارسی تنظیم بشود.
فونتی که شما در برنامه و بخصوص در آن لیبل استفاده کردید باید در سیستم مشتری نصب باشد.
فونت tahoma از فونتهای خود ویندوز که زبان فارسی را هم پشتیبانی می کنه.

HAIdle
سه شنبه 16 آبان 1385, 21:17 عصر
سیستم مشتری باید چند گزینه در قسمت Regional and Language برای زبان فارسی تنظیم بشود.
فونتی که شما در برنامه و بخصوص در آن لیبل استفاده کردید باید در سیستم مشتری نصب باشد.

اون فونت ها روی سیستم مشتری نصب است
میشه بگید چه چیزهایی را باید در Regional and Language تنظیم کنم

یاسر مددیان
سه شنبه 16 آبان 1385, 21:27 عصر
سلام
تو Regional and Language تو تب Regional Option در کمبوباکس ها به ترتیب Farsi و Iran رو انتخاب کن و سپس در تب Advanced هم در کمبو Farsi رو لنتخاب کن . با این کار مشکلت حل می شه .

shayan_delphi
سه شنبه 16 آبان 1385, 22:16 عصر
در Regional and language برگه advanced باید تیک check box پایین صفحه... Default را هم بزنی و restart کنید.
در ضمن نسخه فونتها باید یکسان باشد.