PDA

View Full Version : جلوگیری از بسته شدن برنامه از طریق TaskManeger

Amir Oveisi
دوشنبه 15 آبان 1385, 14:41 عصر
سلام
میخواستم بدونم چجوری میشه جلوی بسته شدن برنامه از طریق TaskManeger رو گرفت؟
من از e.CloseReason استفاده کردم ولی اگه کاربر End Now رو کلیک کنه نمیشه با این روش جلوی بسته شدن برنامه رو گرفت اگر دوستان روش دیگه ای رو بلدن ممنون میشم که راهنمایی کنن

SabaSabouhi
سه شنبه 16 آبان 1385, 11:14 صبح
با سلام
در TaskManager اگر از طریق Applications بخواهید برنامه را ببندید مى‌شود جلوى آن را گرفت ولى اگر از طریق Process بخواهید آن را ببندید نمى‌توانید جلوى آن را بگیرید چون در این حالت بر خلاف حالت اول سیستم عامل از برنامه درخواست بسته شدن نمى‌کند بلکه به کل Process مربوط به برنامه‌ى شما را بسته و حافظه‌ى اشغال شده توسط آن را آزاد مى‌کند.
مگر این که Process شما یک Service باشد و با Priority بسیار بالا اجرا شود که شما به عنوان Admin کامپیوتر مجوز بستن آن Process را نداشته باشید. در این حالت هنگام End Task پیغام Access Denied را دریافت مى‌کنید.

صبا صبوحى

Spate
سه شنبه 16 آبان 1385, 13:10 عصر
یکی از دوستان یه پیشنهاد داده بود که جالب بود.
گفته بود که اسم برنامه اجرایی رو Services بذارید و وقتی میخواید توی Process ببندیش سیستم با فایل اصلی Process اشتباه میگیره و نمی بندتش !!!

خوش باشید

یاسر مددیان
سه شنبه 16 آبان 1385, 22:15 عصر
سلام
یه راه دیگه اینه که می تونید وقتی برنامه شما بازه کاری کنید که Taskmanager باز نشه یا وقتی باز شد درجا بسته شه .
یه ویروسه که دقیقا همین کار رو میکنه .

موفق باشید .

Amir Oveisi
چهارشنبه 17 آبان 1385, 11:40 صبح
با سلام
در TaskManager اگر از طریق Applications بخواهید برنامه را ببندید مى‌شود جلوى آن را گرفت

صبا صبوحى

ولی وقتی اینکارو میکنم باز نمیشه جلوشو گرفت چون از کاربر میپرسه که EndTask کنه یا نه و اگه کاربر EndTask کنه برنامه بسته میشه