PDA

View Full Version : مشکل در آپدیت اطلاعات

na3er-faraji
دوشنبه 15 آبان 1385, 22:26 عصر
من یک دیتا گرید دارم که وقتی روی دکمه edit اون کلیک میشه آیدی رو به صفحه بعد میفرستم و بر اساس این id دو تا فیلدش رو به دست میارم و داخل دو تا تکست باکس نشون میدم . حالا وقتی کاربر این دو تا تکست باکس رو تغییر میده و رو ذخیره کلیک میکنه یک تابع واسه آپدیت اطلاعات نوشتم . اما مشکل اینه که وقتی رو باتن save کلیک میشه صفحه ریفرش میشه و دوباره محتویات قبلی رو نشون میده و انگار نه انگار که اصلا اتفاقی افتاده . وقتی برنامه رو خط به خط trace میکنم هم میبینم در مقدار فیلدها همون مقدار های قبل از آپدیت رو نشون میده یعنی همون محتویاتی که ابتدای ورود به صفحه تو تکست باکس ها بود . اصلا انگار نه انگار که من اونا رو تغییر دادم ( جل الخالق) . خلاصه اینکه Please help me

jannati
چهارشنبه 17 آبان 1385, 09:28 صبح
به نام یکتا هستی بخش مهربان

اولا اگر ممکنه بنویسید که بروزرسانی را به چه نحوی انجام میدهید؟
ثانیا بهتره در رویداد کلیک دکمه Saveیک دستور Sqlمبنی بر آپدیت بنویسید و بعد اونرو اجرا کنید.بعد از این دستورات بلافاصله همونجا تابعی که تکس باکس ها رو با مقادیر داخل تیبل پرمیکنه صدا کنید.مثلا شما یک تابع بنویسید به نام FillTextBox.حالا یکبار هنگام لود صفحه اون رو صدا کنید .یکبار هم در رویداد کلیک دکمه Save.فکر میکنم مشکلاتون حل بشه...نتیجه رو گزارش کنید.

na3er-faraji
جمعه 19 آبان 1385, 09:52 صبح
ممنو دوست عزیز . مشکل با ispostback حل شد