PDA

View Full Version : دسترسی از طریق اینترنت به بانک اکسس

pooyeshpajooh
سه شنبه 16 آبان 1385, 10:30 صبح
با سلام خدمت اساتید محترم
میخواستم نحوه دسترسی همزمان به یک بانک اکسس توسط 2 نقطه که IP VALID در اینتر نت دارند را بدانم

amin44
یک شنبه 21 آبان 1385, 13:42 عصر
من هم یک چننین مشکلی دارم می خواهم از طریق شبکه اطلاعات چند واحد را در بانک اکسس مربوط به خودم ذخیره کنم و از داده های آنها استفاده کنم صفحات وب آنها را که فقط باید اطلاعات وارد کنند و اطلاعات دیگران را نببینند چطور باید بسازم با تشکر

pooyeshpajooh
دوشنبه 13 آذر 1385, 21:44 عصر
یکی نبود به مابگه چه جوری از طریق اینترنت به یه بانک اطلاعاتی اکسس دسترسی داشته باشیم
بابا ایول

منصور بزرگمهر
یک شنبه 22 بهمن 1385, 06:07 صبح
از طریق کدهای ASP

Payam Moradi
یک شنبه 22 بهمن 1385, 14:18 عصر
یکی نبود به مابگه چه جوری از طریق اینترنت به یه بانک اطلاعاتی اکسس دسترسی داشته باشیم
بابا ایول

نرم افزار مایکروسافت فرونت پیج یک ویزارد برای طراحی یک "Web App" که میتونید توسط اون به اطلاعات بانک اکسس دسترسی و ویرایش نمایید.

انگوران
دوشنبه 23 بهمن 1385, 08:12 صبح
پیام جان من خودم برای طراحی سایت با فرونت پیج شروع کردم و اگه یه مقدار بیشتر در باره امکان فوق توضیح بدین تا بتونم این امکان رو به سایتم اضافه کنم ممنون می شم .

Payam Moradi
دوشنبه 23 بهمن 1385, 16:08 عصر
پیام جان من خودم برای طراحی سایت با فرونت پیج شروع کردم و اگه یه مقدار بیشتر در باره امکان فوق توضیح بدین تا بتونم این امکان رو به سایتم اضافه کنم ممنون می شم .

راستش توضیح زیادی نداره. چون یک ویزارد هست.
فقط باید سایت شما ASP رو ساپورت کنه.
شما فرونت پیج 2003 رو که باز کردی منوی فایل و نیو:
از Task Pan (سمت راست) گزینه Wep Package solutions رو انتخاب میکنی. در پنجره باز شده از بالا General رو انتخاب کن. و در نهایت Database Interface Wizard رو انتخاب کن و مسیر بانک رو بده و فیلدها و ... .
در آخر تغییرات لازم رو بده و Publish کن.