PDA

View Full Version : مشکل با ریموت به هاست از طریق برنامه سی شارپی

barman_kian
دوشنبه 24 تیر 1398, 17:14 عصر
سلام دوستان
من از طریق یک فایل php و از طریق کد زیر با هاست ارتباط میگیرم و بعد هم اطلاعات رو به صورت جیسون کش می کنم و در نهایت در برنامه ویندوزی (سی شارپی) دریافت و بعد تبدیل و نمایش میدم

string url_php ="www.google.com/base.php";
using (WebClient client = new WebClient())
{
string pagesource = Encoding.UTF8.GetString(client.DownloadData(url_ph p));
DataTable dt = (DataTable)JsonConvert.DeserializeObject(pagesourc e, (typeof(DataTable)));
if (dt.Rows.Count >= 0)
{
datagridview.DataSource = dt;
}
else
{
}
}

خب همیشه از مین روش برای ارسال و دریافت اطلاعات کمک میگرفتم

تا اینکه این دفعه هاست رو عوض کردم و از یه شرکت دیگه گرفتم و اومدم این کار رو به روش قبل انجام بدم که نشد و خطا عدم دسترسی به سرور میداد
با پشتیبانی تماس گرفتم گفتند که حتما از user-agent استفاده کنید درست میشه
من هم همین کار رو کردم و از کد زیر استفاده کردم :

client.Headers.Add("user-agent", "Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; Googlebot/2.1; +http://www.google.com/bot.html) Safari/537.36");

و مشکل هم حل شد اما الان به یک مشکل برخوردم اگر تعداد دفعات درخواست هایی که به سمت سرور ارسال میشه به صورت پی در پی زیاد باشه
اون ip که باهاش این کار انجام شده بلاک میشه
من هم چون برنامه چند کاربره هست دقیقا به مشکل بر میخورم
به پشتیبانی پیام دادم اطلاعات دقیقی نداشتند

الان سوالی که برام پیش اومده اینه که اولا این user-agent چی هست و در ثانی این مشکل چطوری رفع میشه
ممنون150467

barman_kian
سه شنبه 25 تیر 1398, 10:28 صبح
از اساتید کسی نیست راهنمایی کنه؟؟
ممنونم
ویرایش :
دوستان یک نکته ای رو متوجه شدم وقتی تعداد درخواست ها توی یک بازه زمانی سریع اتفاق میفته این مشکل پیش میاد
و دوم اینکه الان با همون آی پی که بلاک شده میتونم صفحه سایت رو باز کنم ولی به سی پنل دسترسی ندارم و برنامه ویندوزی و همچنین اندرویدی که به اون هاست متصل هست مشکل دارن

barman_kian
سه شنبه 25 تیر 1398, 15:13 عصر
سلام مجدد دوستان عزیز
الان از پشتیبانی سایت بهم پیام دادند و این لاگ رو برام فرستادند :
DOS TO A URL USING MORE THAN 10 CONNECTIONS
The IP address 000.000.000.000 blocked for 5 connections to a URL
و میگن ما فایروال رو تنظیم کردیم که اگر تعداد کانکشن های متصل به سرور از 10 بار با یک ip بیشتر بشه برای جلوگیری از حملات d dos اون ip بلاک میشه

الان تکلیف چیه به نظرتون اون شخص داره درسته میگه و مشکل از کدهای من هست یا نه؟؟؟
کدهای php من هم همیشه یه مدل بودند و تغییر نکرده اند و همیشه آخرش کانکشن موجود رو من می بندم
جالبه با هاست قبلی ام از یک سرویس دهنده ی دیگه مشکلی نداشتم با این جدیده مشکل دارم
و بهشون هم که گفتم میگه اون قبلی ها مشکل دارند ما داریم کار درست رو انجام میدیم

ممنون میشم از اساتید اگر کسی می تونه راهنمایی کنه ...

NasimBamdad
سه شنبه 25 تیر 1398, 21:45 عصر
تنظیمات سرور دیگه خیلی محدود شده ، 5 کانکشن خیلی خیلی کمه ، الان ما روی سرور های خودمون روی 100 تا بستیم چون سرور سبک هست ، به جای این کانکشن بازی فایروال سخت افزاری گذاشتیم که خیلی بهتره .

اگه خواستیم میتونم کمکتون کنم

hamid_hr
چهارشنبه 26 تیر 1398, 08:22 صبح
سلام
روی iis میشه تنظیمات رو انجام داد و برای حملات DDos هم هست و درست میگن ولی تعداد 5 کانکشن کم هست.
البته شما میتونید یک کانکشن سراسری برای برنامه ایجاد کنید و همیشه از همون استفاده کنید.

barman_kian
چهارشنبه 26 تیر 1398, 10:39 صبح
ممنون از دوستانی که راهنمایی کردن
مشکل اینه که من هاست اشتراکی گرفتم و تنظیمات فایروال رو ندارم
بهشون گفتم اینطوریه گفتند ما تنظیمات خودمون رو داریم
اگر میخواید فایروال رو خودتون سلیقه ای تنظیم کنید باید سرور اختصاصی بگیرید که با توجه به پروژه ای که دارم مینویسم واقعا نیازی بهش نداریم و مقرون به صرفه هم نیست
دوستان از طریق کدنویسی نمیشه حرکتی چیزی زد که این مشکل برطرف بشه
متشکرم

barman_kian
پنج شنبه 27 تیر 1398, 16:42 عصر
از اساتید اگر کسی راه حلی به ذهنش میرسه ممنون میشم راهنمایی کنه