PDA

View Full Version : نظر سنجی در مورد مدیریت بودجه در سازمان

SoheilKH
سه شنبه 16 آبان 1385, 18:10 عصر
سلام
فرض کنید پرو‍ژه ای به شما واگذار شده و لازم است افراد ذیل را استخدام نمایید.
این پروژه به صورت Out Sourcing و در زمینه Asp.net می باشد. حوضه وظائف و حقوق ماهیانه پیشنهادی برای هر یک از این افراد در زیر تعیین گردیده است.

1. مدیر پروزه (1 نفر)
به عنوان رئیس شعبه کمپانی صاحب پروژه در ایران و مسئول کلیه امور فنی و غیر فنی و ارتباطات کمپانی در ایران
900 تا 1100 دلار

2. رهبر تیم (1 نفر)(Team Leader)
با مهارت های یک برنامه نویس ارشد و مسئول هدایت تیم تولید و عمدتاً مسئول امور تحقیق و توسعه و ارائه راه کار برای مسائل فنی پرو‍ژه
650 تا 850 دلار

3. برنامه نویس (3 نفر) (Developer)
عضو مؤثر تیم تولید و مسئول طراحی های جزئی و پیاده سازی برنامه و سایر جزئیات اجرایی در جریان تولید
هر نفر 400 تا 600 دلار

4. اپراتور (1 نفر)(Junior)
دارای مهارت های اولیه اپراتوری کامپیوتر و وب و دارای مهارت های ابتدایی خواندن و نوشتن به زبان انگلیسی جهت ورود اطلاعات و انجام تست و موارد مشابه
200 تا 350 دلار

لطفاً پیشنهادات اصلاحی خود را در مورد حقوق های فوق اعلام بفرمائید. (اضافه کردن مجموعاً 500 دلار به حقوق های فوق بلا مانع می باشد)

هر گونه نظر یا ایده ای در مورد نحوه توزیع بودجه استخدام دارید اعلام نمایید

با تشکر

Developer Programmer
سه شنبه 16 آبان 1385, 19:33 عصر
کار اصلی رو برنامه نویس میکنه، اونوقت حقوقش اینقدر کم؟!

Microsoft.net
چهارشنبه 17 آبان 1385, 00:53 صبح
کار اصلی رو برنامه نویس میکنه، اونوقت حقوقش اینقدر کم؟!

عزیز من کی گفته که کار اصلی رو برنامه نویس می کنه ؟!! برنامه نویس مثل مردشور میمونه به بد یا خوب بودن طرف کار نداره و کارشو میکنه این مدیر پروژه و تحلیل گرهای ارشد هستند که مغز متفکر طرح هستند و کارا رو برنامه ریزی میکنن

manager
چهارشنبه 17 آبان 1385, 09:21 صبح
عزیز من کی گفته که کار اصلی رو برنامه نویس می کنه ؟!! برنامه نویس مثل مردشور میمونه به بد یا خوب بودن طرف کار نداره و کارشو میکنه این مدیر پروژه و تحلیل گرهای ارشد هستند که مغز متفکر طرح هستند و کارا رو برنامه ریزی میکنن100% موافقم ...

SoheilKH
چهارشنبه 17 آبان 1385, 09:24 صبح
خیلی ممنون از اظهار نظراتتون اگر میشه در مورد مسئله اصلی هم نظراتتون را بگیید

Developer Programmer
چهارشنبه 17 آبان 1385, 12:22 عصر
برنامه نویس مثل مردشور میمونه

100% موافقم ...
شما رو نمیدونم ولی من هیچوقت خودم رو یه مرده شور نمیدونم و هیچ شغلی رو هم بالاتر از برنامه نویسی نمیدونم

نظر من اینه که طبق اونچه که در RUP خونده بودیم، مدیر پروژه، گانت چارت رو درمیاره و مشخص میکنه که فاز تموم شده یا باید دوباره باید تکرار شود...و اعمالی مثل این.
اما تمام سختی کار، متوجه برنامه نویسه، که میتونه آبروی شرکت رو بخره.

ali643
پنج شنبه 18 آبان 1385, 17:12 عصر
شما رو نمیدونم ولی من هیچوقت خودم رو یه مرده شور نمیدونم و هیچ شغلی رو هم بالاتر از برنامه نویسی نمیدونم

نظر من اینه که طبق اونچه که در RUP خونده بودیم، مدیر پروژه، گانت چارت رو درمیاره و مشخص میکنه که فاز تموم شده یا باید دوباره باید تکرار شود...و اعمالی مثل این.
اما تمام سختی کار، متوجه برنامه نویسه، که میتونه آبروی شرکت رو بخره.

100% موافقم

همه زور و انرژی رو برنامه نویس می ذاره پولش مال یکی دیگه!!!!!!!!چراااا!!!!

برنامه نویسی شغل انبیاست

Touska
پنج شنبه 18 آبان 1385, 20:15 عصر
بابا افشین جون بیخیال (اینجا ج.ا هست دیگه)

طرف سئوالش چیز دیگه ایی بود :)

h.bathaie
جمعه 19 آبان 1385, 15:22 عصر
به نظر من حقوق برنامه نویسا 1 خورده کمه .
صمنا در مورد کار باید بگم که اگه پروژه به نتیجه نرسه سرمایه گذار یقه برنامه نویس رو نمیگیره . یقه مدیر پروژه رو میگیره .
توی این دوره پذیرفتن مسئولیت خیلی بیشتر از سخت کار کردن پول سازه ..

Mahyaa
جمعه 19 آبان 1385, 16:04 عصر
اگه پروژه به نتیجه نرسه سرمایه گذار یقه برنامه نویس رو نمیگیره . یقه مدیر پروژه رو میگیره .

بستگی به سلامت سیستم داره !!!

عزیز من کی گفته که کار اصلی رو برنامه نویس می کنه ؟!! برنامه نویس مثل مردشور میمونه به بد یا خوب بودن طرف کار نداره و کارشو میکنه این مدیر پروژه و تحلیل گرهای ارشد هستند که مغز متفکر طرح هستند و کارا رو برنامه ریزی میکنن

خیلی ممنون :)
مخصوصا اگه مدیرش هم یک کمی دور از جون شما در زمینه Programming کم سواد باشه دیگه برنامه نویس که زیر دستشه ، دیگه مرده شور هم میشه .
مدریت ضعیف (مخصوصا اونهایی که بدون تجربه چهار خط کد نوشتن یکراست مدیر پروژه شدند ) ، بار روی دوش برنامه نویس رو سنگینتر میکنه

هر گونه نظر یا ایده ای در مورد نحوه توزیع بودجه استخدام دارید اعلام نمایید
من فکر میکنم به این شکل سلسله مراتبی دیدن این مسئولیتها درست نیست .

SoheilKH
شنبه 20 آبان 1385, 14:34 عصر
من فکر میکنم به این شکل سلسله مراتبی دیدن این مسئولیتها درست نیست .

پیشنهادت چیه؟

whitehat
یک شنبه 21 آبان 1385, 20:56 عصر
دوست عزیز شما متدلوژی خاصی مد نظر دارید؟
و آیا در ایران این پروژه انجام میشه ؟