PDA

View Full Version : راهنمایی در گزارشگیری

safari_m4
چهارشنبه 09 مرداد 1398, 06:47 صبح
سلام خدمت دوستان یه برنامه با دیتای اسکیول که یکی از آیتمهای آن true یا false یا همان صفر و یک می گیرد را داریم حالا ما در گزارشگیری با استیمول سافت که از طریق پروسیجر هم انجام می شود چگونه به خانه ای که بصورت صفر یا یک نمایش می دهد بگوییم که در صورت صفر بودن مثلا رسید نشده و در صورت یک رسیده شد را نمایش بدهد با تشکر از دوستان اگر بصورت نمونه باشد سپاسگزارم

mmbguide
جمعه 11 مرداد 1398, 18:55 عصر
میتونید در همون دستورات SQL که اطلاعات رو ارسال میکنید این مقدار رو به استیمول بفرستید.

SELECT IIF(fldValid = 1, 'PC Registered','No') FROM Table

safari_m4
شنبه 12 مرداد 1398, 16:08 عصر
میتونید در همون دستورات SQL که اطلاعات رو ارسال میکنید این مقدار رو به استیمول بفرستید.

SELECT IIF(fldValid = 1, 'PC Registered','No') FROM Table

سلام و تشکر از حصرتعالی در پاسخ به سوالم
خیلی راه ها را رفتم ولی فرقی نکرد حتی از دستور سلکت کیس استفاده کردم بازم جواب نداد نمونه پروسیجر های تست شده

ALTER Proc [dbo].[PrintResideChek]
@ID_Compani numeric(18, 0) ,
@ID_ChekDaryafti numeric(18, 0),
@Vazeyat_Chek bit
As

Select IIF(Vazeyat_Chek = 0, 'وصول نشده','وصول شده'),NameBank,NumberHesab,NumberMelli,ID_ChekD aryafti,ID_Compani From View_TB_Chek_Daryafti

--SELECT IIF(Vazeyat_Chek = 0, 'وصول نشده','وصول شده') FROM View_TB_Chek_Daryafti

where ID_Compani=@ID_Compani
AND
ID_ChekDaryafti=@ID_ChekDaryafti

--SELECT CASE @Vazeyat_Chek
--WHEN 0 THEN N'وصول نشده است'
--WHEN 1 THEN N'وصول شده است'

--END

mmbguide
شنبه 12 مرداد 1398, 16:19 عصر
یک تصویر از اطلاعات جدول (در صورت امکان) + تصویری از خروجی دستور در محیط SQL Server

safari_m4
جمعه 18 مرداد 1398, 16:01 عصر
یک تصویر از اطلاعات جدول (در صورت امکان) + تصویری از خروجی دستور در محیط SQL Server

با تشکر از راهنمایی شما مشکل با همان راه حل شما حل شده فقط چون از دستور استفاده کرده بودم می بایست یک نام به آن می دادم که درست شد