PDA

View Full Version : جستجوی پارامتری

zarin_web
چهارشنبه 17 آبان 1385, 09:17 صبح
سلام دوستان عزیز
مشکلی در جستجوی ساده از بانکم دارم ، تصور کنید که من چند تکست باکس دارم که اگر هر در داخل هرکدام چیزی نوشتم از بانک پیدا کرده و برایم در دیتاگرید نمایش دهد، هیچ فرقی نمی کند که آیا همه تکست باکس ها پر باشد یا خالی ...منظورم این است که با هم or کند .
البته من فکر می کنم که به خاطر اینکه از سه جدول مجزا جستجو می کنم باشد یعنی من سه جدول به اسمهای t_book ,t_bookold ,t_cd دارم و ابتدا در شرط ذکر می کنم که ایا در کمبوباکس چه انتخاب شده و براساس انتخاب من کدام جدول را در دیتاگرید نمایش دهد و سپس ورودی مرا در بانک جستجو کند ...اگر به نظر شما فضیه من در مورد جستجو اشتباه است لطفاً راهنماییم کنید خیلی خیلی متشکرم به خاطر همین
موضوع یک ماه پروژه ام عقب افتاده....خواهش می کنم کمکم کنید :قلب:

amirsadeghi
چهارشنبه 17 آبان 1385, 16:23 عصر
منظورت رو به طور واضح متوجه نشدم
اگه بهتر توضیح بدی شاید بتونم کمکت کنم

sjj
پنج شنبه 18 آبان 1385, 03:39 صبح
شما واسه ارتباط با بانک اطلاعاتی از چی استفاده می کنید ؟
یک مقدار شفاف سازی کنید تا ببینیم قضیه چیه!

zarin_web
دوشنبه 22 آبان 1385, 07:43 صبح
سلام . ببینید من فقط می خوام از طریق چند تکست باکس که کاربر دوست داره همش رو پر کنه یا یکی یا بیشتر جستجو انجام بدم .به نظر خیلی مسخره میاد ولی برای من اصلاً جواب نمی ده .خواهش می کنم یه کدی برام بذارید که جستجو داشته باشه

hadi2345
دوشنبه 22 آبان 1385, 11:46 صبح
با سلام..

شما میخواهید که از جستجوی ترکیبی استفاده کنید که کار مشکلی نیست . شما تکست باکس ها رو یکی یکی کنترل کنید و اگر خالی نبود ، به شرط خودتون اضافه کنید ( با استفاده از یک متغیر String ) و بعد از اتمام کنترل به راحتی میتونید جستجو رو انجام بدید .

اگر مشکلی بود بگید تا Sample بذارم .

موفق باشید .

zarin_web
دوشنبه 22 آبان 1385, 13:25 عصر
سلام آقای هادی .
اگر لطف کنید و sample رو برام بذارید ممنون می شم .
آخه این اولین برنامه وی بی منه زیاد تابع ها رو نمی شناسم ...
خیلی خیلی متشکرم ....

zarin_web
سه شنبه 23 آبان 1385, 14:42 عصر
کسی نیست که کمکم کنه !!!!!!!!!!

zarin_web
دوشنبه 29 آبان 1385, 10:35 صبح
آقای هادی پس چی شد چرا sample ی که گفتین رو نمی ذارین دو هفته گذشته و من هر روز این صفحه رو چک می کنم .لطف کنید و برام بذارین ..................