PDA

View Full Version : به نتایج تحلیل حسابداری، انبارداری، فروش و... احتیاج دارم

manager
چهارشنبه 17 آبان 1385, 16:02 عصر
با عرض سلام

من درگیر پیاده سازی پروژه ای شده ام که در اون نیاز به پیاده سازی زیر سیستم هائی نظیر حسابداری، انبارداری و فروش هستند. از آنجائی که سیستم های مذکور سیستم های سوخته ای هستند و بنده با محدودیت سنگین زمانی مواجه هستم از اساتید و دوستانی که در این زمینه دارای تجارب و مستندات تحلیل هستند خواهش می کنم بنده را در این مهم یاری فرمایند.
در صورتی که بتوانم گوشه ای از یاری شما را با نقدینگی جبران کنم از ذکر آن (mfarahy@gmail.com) خودداری نفرمائید.

با تشکر

sknsphr
یک شنبه 28 آبان 1385, 15:46 عصر
سلام
من جایی کار می کنم که این سیستمها رو داره. خودم دنبال یه منبعی بودم که مفاهیم پایه ای سیستمها رو یاد بگیرم. در مورد انبار یه کتاب دستمه با عنوان "طراحی سیستم اطلاعاتی انبار" که خیلی هم قدیمیه. چاپ 4 سال 1365. انتشارات جهاد دانشگاهی شریف.
منظورتون از سیستم سوخته چیه؟

Microsoft.net
دوشنبه 29 آبان 1385, 01:10 صبح
این سیستم هایی که گفتی مخصوصا سیستم حسابداری و انبار سیستمهای بسیار پیچیده و حساسی هستند و طراحی و پیاده سازی اونها کار بسیار سخت و نیاز مند همکاری تیم کاملی داره . من خودم تو یک شرکت طراحی سیستمهای MIS در مشهد کار میکنم که از جمله اونها همین سیستم حسابداری و انباره بخاطر همین فکر نمی کنم کسی حاظر بشه این جور اطلاعات رو که حاصل ماهها و سالها کار و تجربه هست رو به کسی بده . برای اطلاع بگم فقط طراحی و برنامه نویسی سیستم چک برای ما به طور کامل حدود 3 ماه طول کشید اونم با صرف وقت زیاد برای اینکه می خواستیم کاری که انجام میشه بی نقص باشه و دوباره کاری نشه .
هرچند که معتقدم طراحی اینجور سیستمها خیلی بستگی به پشتوانه مالی تیم و همچنین نوع کاری که قراره انجام بشه داره برای مثال سیستم حسابداری 2500 تومنی هم تو بازار دیدم برای فروش!!! درمقابل شرکت همکاران سیستم قیمتی در حدود 20,000,000 و ساعتی 100,000 تومن حق کارشناس برای رفع اشکال از مشتریاش میگیره !!! پس نمیتونیم بگیم اون نرم افزار 2500 تومنی همون کاری رو انجام میده که دومی انجام میده و برای یک هدف طراحی شدن

i_naderpour
دوشنبه 29 آبان 1385, 02:33 صبح
البته دوستمون microsoft.net فکر میکنم یه کم بیش از حد موضوع رو سخت کردین
manager عزیز اول شما بگو در چه سطحی این برنام رو میخوای و جزییاتش رو توضیح بده
من چند تا از این برنامه ها رو نوشتم شاید کمکی از دستم بر بیاد
تو این برنامه ها مهمترین قسمت تحلیل داده ها و پیش بینی جداول توی دیتابیسه

sadeqazar
چهارشنبه 15 فروردین 1386, 18:15 عصر
با موبایل 091220530563 تماس بگیر صادقآذر

manager
چهارشنبه 15 فروردین 1386, 20:41 عصر
خیلی ممنون جناب صادق آذر ولی این تاپیک مال 6 ماه پیش هست و مشکل من حل شده است. اگر این نتیج رو دارید می تونید بگذارید مردم دانلود کنند و در وقتشون صرفه جوئی بشه.

SYSMAN
جمعه 17 فروردین 1386, 14:57 عصر
خود شما هم که به نتیجه رسیدید می تونید نتایج خودتون رو در اختیار دیگر دوستان قرار دهید.

manager
جمعه 17 فروردین 1386, 18:58 عصر
من نگفتم به نتیجه رسیدم، راستش انجام پروژه از طرف شرکت Cancel شد.

rasoul_ras
چهارشنبه 29 فروردین 1386, 10:50 صبح
عزیزم من شدیدن به اون نیاز دارم اگه این کار بکنی و اونو برای دانلود بزاری ممنونت می شم.

kourosh_ag
جمعه 04 خرداد 1386, 20:45 عصر
سلام
من هم درگیر یک پروژه حسابداری مالی ، صنعتی و انبارداری هستم . قسمتی از کار هم انجام شده . اگر مطالب خوب و جالبی دارید ممنون میشم که ارسال کنید