PDA

View Full Version : بهترین برنامه برای ساختن Setup در وی بی

aliha499
پنج شنبه 18 آبان 1385, 05:39 صبح
:تشویق: سلام دوستان عزیز
من مدتهاست که از برنامه ستاپ کیت خود وی بی پکیج های برنامه هامو می سازم. مدتها پیش شنیدم که برنامه های بهتری هم هستند مانند ستاپ فکتوری و غیره...!:متفکر:

آیا از دوستان می تونن منو راهنمائی کنن و بهترین برنامه رو برایم توضیح بدن؟ ضمنا اگر میشه لینک آن را هم برای دانلود و بهمراه کرک بزارید تا همه استفاده کنن.

قربان همگی - بهروز:بوس:

perfeshnal
پنج شنبه 18 آبان 1385, 08:00 صبح
سلام
برنامه هایی مثل Wise Installation System و InstallShield برای این کار بهترینه و همچنین خیلی ساده هستند و شما به راحتی می تونید با اونا کار کنید.

shahram197070
دوشنبه 22 آبان 1385, 19:06 عصر
با سلام
دوست عزیز فقط Wise Installation System البته قبل ازاستفاده با Update کرد.ولی حرف نداره

Hossein Bazyan
دوشنبه 22 آبان 1385, 19:18 عصر
من Setup فایلهام رو خودم میسازم . البته برنامه ثابتی نیست مانند InstallShild یا دیگر برنامه ها و هر بار باید خودم فایلها و مسیر مبدا و مقصد فایلها را به برنامه معرفی نمایم و همچنین OCX ها را نیز رجیستر میکند . یه مقدار دردسر داره اما حسنی که داره اینه که با سلیقه خودم آنرا تنظیم و از پیغامهای مناسب و شکلها و پنجره های خودم استفاده میکنم و هیج مشکلی هم تا بحال با آن نداشته ام

MNosouhi
دوشنبه 22 آبان 1385, 20:37 عصر
مطمئنا InstallShild

vb341
دوشنبه 22 آبان 1385, 23:00 عصر
من جدیدا با instalshield dev Studio 9 برای vb6 ستاپ میسازم . واقعا عالیه

m_nejad
دوشنبه 22 آبان 1385, 23:45 عصر
Wise Installation گاهی تمام فایلهای dll لازم را تشخیص نمیده و باید دستی بهش اضافه کنی

vb341
سه شنبه 23 آبان 1385, 08:14 صبح
اینستال شیلد همه فایلها رو میشناسه و اگر پیدا نکنه پیغام خطا میده و شما باید مسیر فایل رو بهش بدین

yavari
سه شنبه 23 آبان 1385, 21:43 عصر
من Setup فایلهام رو خودم میسازم . البته برنامه ثابتی نیست مانند InstallShild یا دیگر برنامه ها و هر بار باید خودم فایلها و مسیر مبدا و مقصد فایلها را به برنامه معرفی نمایم و همچنین OCX ها را نیز رجیستر میکند . یه مقدار دردسر داره اما حسنی که داره اینه که با سلیقه خودم آنرا تنظیم و از پیغامهای مناسب و شکلها و پنجره های خودم استفاده میکنم و هیج مشکلی هم تا بحال با آن نداشته ام

سلام

حسین آقا ، خیلی دوست دارم برنامتونو ببینم
اگه براتون مقدوره و مجانیه لطف کنید بذارید همه استفاده کنیم و گرنه ...

ممنون

Hossein Bazyan
سه شنبه 23 آبان 1385, 22:51 عصر
سلام

اگه براتون مقدوره و مجانیه لطف کنید بذارید همه استفاده کنیم

ممنون

سلام جناب یاوری
من برنامه را همین یکی دو روزه به ایمیلت ارسال میکنم اگه ازش چیزی سر درآوردی به منهم بگو !

Goeezor
سه شنبه 23 آبان 1385, 23:01 عصر
شرمنده میشدیم اگه برای ما هم می گذاشتی.

Hossein Bazyan
چهارشنبه 24 آبان 1385, 20:49 عصر
دوستان سلام
برنامه Setup را بنا به درخواست دوستان همینجا آپلود میکنم
در مورد این برنامه توجه داشته باشید که :

این یک برنامه شخصی و جهت استفاده شخصی است و اصلا قابل مقایسه با برنامه های حرفه ای دیگر نیست اما حسن آن این است که بنا به سلیقه خود میتوانیم آنرا تغییر دهیم
در نوشتن آن از بعضی از اکتیو ایکسهایی استفاده شده که از همین سایت دانلود شده اند
DLL ها و OCX ها را باید شخصا پیدا کنید و مسیر آنها را به برنامه معرفی نمائید . البته نسخه اصلی اینکار را انجام میده (توسط تابعی DLL ها و OCX های مورد نیاز برنامه پیدا شده و مسیر آنها را به برنامه توسط این تابع برمیگرداند میشود که این تابع را ما از نسخه فوق حذف کرده ایم و باید شخصا و دستی اینکار را انجام دهید - Sorry - )
امیدوارم از برنامه راضی بوده و بتوانید از آن استفاده کنید و با حداقل اشتیاق شما به نوشتن برنامه هایی از این قبیل برای خودتان برانگیزد .موفق باشید

mortez maya
دوشنبه 29 آبان 1385, 00:03 صبح
من لینک دانلود ندیدم./