PDA

View Full Version : مبتدی: ذخیره اطلاعات دیتاگرید و لود مجدد به همان شکل ذخیره شده

SajjadStr
یک شنبه 17 شهریور 1398, 11:13 صبح
با عرض سلام
شرح مشکل:
من میخوام تو دیتاگریدی که تو عکس پیوست اگر اطلاعاتی وارد کردم تو ردیف هاش
اطلاعات دیتاگرید تو دیتابیسی ذخیره بشه تا اینجاشم مشکلی ندارم ذخیرش میکنم تو یه جدول از بانک!
نکته : ستون های فعلی دیتاگرید دستی درستشون کردم طراحی با کد نیستن
اما میخوام وقتی لود کنم همین اطلاعات وارد شده رو که ذخیره کردم به همین شکلی که هست تو دیتا گرید مثلا columnbutton ها و ستون هایی که دستی ایجاد کردم
هنگام لود با یه سلکت اس کیوال همه جداگانه لود میشن و تو دیتاگریدام به شکل قبل نمیان و اصلا تو ستون های خودم نمیشینن
کلا هدفم ذخیره یه فاکتور ناتمام و دسترسی مجدد کاربر به فاکتور ناتمام جهت ویرایش یا تکمیل ورود اطلاعات ناقص و تمام نشده گذشته می باشد

150712

توضیحات بیشتر : عکس بالا فرمیه که اطلاعات کالا ها رو میگیره رو فی خرید کالا ها قیمت گذاری میکنه من میخوام یه شخصی که اطلاعاتی وارد کرده نصفه و نیمه مثلا یه فاکتور نیمه تمام رو که اطلاعاتش کامل نیستن رو ذخیره کنه و بعدا بتونه بدون از دست رفتن اطلاعات فاکتور نیمه تمومش رو کامل کنه

استدلال بنده : اطلاعات جاری و وارد شده در دیتاگرید ویو رو یه جایی تو یه جدولی از بانک اطلاعاتی ذخیره کنم و پس از نیاز کاربر به ویراش فاکتور ناتمام ذخیره شده از قبل مجددا اطلاعات قبلی رو لود کنم تو دیتا گرید

دوستان اگر پیشنهادی در نوع طراحی و پیاده سازی هم داشتید بهم بگید من مبتدی هستم ممنون میشم راهمو بهتر پیدا کنم تو پیاده سازی و برنامه نویسی!