PDA

View Full Version : پردازش در php

mafila
دوشنبه 15 مهر 1398, 09:43 صبح
سلام
من یک کد نوشتم که اطلاعات یک فایل xml با 5000 رکورد را دریافت میکنه و روی اینها یکسری پردازش انجام میده.(در یک حلقه while اطلاعات میگیره و عملیات انجام میده) . پس از انجام عملیات تعداد رکورد ها را echoمیکنه.
کد روی یک ویندوز سرور 2016 در یک سازمانی قرار داره.
بعضی وقتها مثلا بیشتر در ساعات کاری عملیات تا انتها صورت نمیگیره یعنی انتها به echo نمیرسه و چیزی چاپ نمیشه و صفحه سفید مشاهده میشه.
روی لوکال که با موفقیت انجام میشه.
post size و max upload و max time را نیز در php.ini بالا بردم ولی تاثیری نداره.

ali_sed
سه شنبه 16 مهر 1398, 21:08 عصر
سلام
من یک کد نوشتم که اطلاعات یک فایل xml با 5000 رکورد را دریافت میکنه و روی اینها یکسری پردازش انجام میده.(در یک حلقه while اطلاعات میگیره و عملیات انجام میده) . پس از انجام عملیات تعداد رکورد ها را echoمیکنه.
بعضی وقتها مثلا بیشتر در ساعات کاری عملیات تا انتها صورت نمیگیره یعنی انتها به echo نمیرسه و چیزی چاپ نمیشه و صفحه سفید مشاهده میشه.

سلام

بهتر است گزارش خطا را فعال کنید البته می توانید بجای نمایش آن را لاگ کنید بعدا فایل لاگ را بررسی کنید ببینید چه خطایی میدهد.
با توجه به اینکه در ساعات کاری که فشار روی سرور زیاد است این اتفاق رخ میدهد ممکن است مربوط محدودیت زمان اجرای برنامه باشد آن را با set_time_limit تنظیم کنید.

mafila
جمعه 19 مهر 1398, 21:34 عصر
سلام
ممنون از راهنمایی شما

set_time_limit را هر چقد زیاد میکنم بازم مشکل حل نمیشه
گزارش خطا هم فعاله ولی چیزی نمایش نمیده بجز صفحه خالی.

رضا قربانی
دوشنبه 22 مهر 1398, 18:02 عصر
سلام

در برخی از سرور ها برای جلوگیری از دیداس یا حملات دیگه نرم افزار هایی روی سرور نصب میشه که در زمان فشار به سرور ، سرویس مورد نظر لیمیت میشه و شاید دو دقیقه استپ بزنه .
تنظیمات در php.ini هیچ تاثیری ندارد و بستگی به توان سرور دارد