PDA

View Full Version : مبتدی: پروژه ام پرید برسید بدادم که چطور بازیابی کنم

SajjadStr
دوشنبه 22 مهر 1398, 09:14 صبح
سلام
:گریه::گریه: ناراحتی بسیار زیادی دارم هنوز هم باورم نمیشه که پرید:متعجب::متعجب::متعجب::مت جب:
شاید امیدی به بازگشت باشد توکل به خدا و راهنمایی دوستان
بنده قصد داشتم component استیمول ریپورت رو اضافه کنم به پروژه پس از اینکه اضافه و نصبش کردم نیاز داشت که دانت فریم ورک پروژه ام رو بالا ببرم تا بتونم ازش استفاده کنم
چند بار مجبور شدم دانت فریم ورک رو بالا و پایین کنم
متاسفانه یکدفعه یکی از فرم های اصلی برنامم که کلی هم وقت گذاشته بودم برا طراحیش یک دفعه ای همه کنترل های روش حذف شد انگار فرم جدیدیه که تازه ایجادش کردی
ولی قسمت کدهاش همه هستن
اول اینکه راهی هست برگردم ؟ الان من موندم و یه فرم سفید خالی که فقط کدهای رویدادهای همون فرم باقی مونده از تو فرم لود خطا گرفت که کنترل ها نیستن
بعد از خطاهای عجیب غریب مربوط به استیمول ریپورت رفتم از تو رفرنس و کومپاننت ها استیمول رو حذف کردم تا ارور ها رفع شدن
یه خطاهای form.disgner هم داد هرجا خطا بود رو تبدیل به کامنت کردم تا با کلی دردسر تازه تونستم فرم اصلی برنامم که کنترل ها و چیدمان و طراحیشون پریده و خالیه رو اجرا کنم
حالا چند تا مسئله
بکاپ پروژه ام رو ندارم که کدهاش بروز هستند
یه بکاپ قدیمی خیلی عقبه نسبت به پروژه ام رو سالم دارم و متاسفانه دقیقا همین قسمتی رو که پاک شده عقبه
اگر راهی به ذهنتون میرسه کمکم کنید ضمنا انقدر میترسم پروژه ام رو ادامه بدم بپره به نظرتون چکار کنم
:متعجب::متعجب:

ROSTAM2
سه شنبه 23 مهر 1398, 08:11 صبح
سلام. اگر در دیزاینر فرمتون همه اشیاء و مشخصاتش هست امید به تصحیح و باز گشت به حالت ایجاد شده داره و الّا باید به بازگردوندن فایلها از طریق نرم افزارهای ریکاوری فکر کنید.

SajjadStr
سه شنبه 23 مهر 1398, 09:59 صبح
آیا تغییر فریم ورک میتونه باعث از دست رفتن کنترل های روی فرم بشه؟

ROSTAM2
سه شنبه 23 مهر 1398, 11:49 صبح
آیا تغییر فریم ورک میتونه باعث از دست رفتن کنترل های روی فرم بشه؟
خیر! نادیده گرفتن خطای ایجاد شده و تائید نمایش مجدد فرم باعث بروز چنین مشکلی می شه ولی اشیاء فرم به طور طبیعی در دیزاینر فرم همچنان باقی می مونه مگر اینکه کار بر اطلاعات دیزاینر رو دستکاری کنه!