PDA

View Full Version : سوال: گزارش گیری از فیلدهای دلخواه توسط کاربر

simorgh2000
چهارشنبه 24 مهر 1398, 20:30 عصر
باعرض سلام وادب خدمت اساتید و دوستان
فرض کنید یه جدول با ۸تا فیلد داریم مثلا نام،کد ملی،مدرک و..چطور میشه موقع گزارش گیری کاربر فیلد های دلخواه خود را از روی فرم برای چاپ انتخاب کند؟

محمد رضا بهبودی
پنج شنبه 25 مهر 1398, 08:28 صبح
با سلام و احترام
دوست عزیز نمونه پیوست را از همین سابت دانلود کردم . امیدوارم برای شما مفید باشد

simorgh2000
پنج شنبه 25 مهر 1398, 18:27 عصر
با سلام و احترام
دوست عزیز نمونه پیوست را از همین سابت دانلود کردم . امیدوارم برای شما مفید باشد

سلام آقای بهبودی ممنونم از پاسختان
بی شک یکی از مهمترین قسمت هر برنامه ای گزارشگیریست .تو گزارشگیری هم باید به دلخواه کاربر باشد وگرنه برنامه نویس میتونه انواع گزارش را تعریف کرده و کاربر استفاده کند ولی بازم مواقعی هست گزارش دلخواه کاربر نیست .

simorgh2000
جمعه 26 مهر 1398, 16:59 عصر
دوستان فایل ضمیمه شده عالیه فقط دوتا مسئله وجود داره:
۱-نام فیلدها در خروجی کار بصورت انگلیسی است باید کاری کرد کهcaptionآنها فارسی شود
۲-اگرخاصیت Gridelines فعال کنیم تا در هنگام چاپ جدول کشی(مثل جدول در ورد) بشه اونموقع اگه از ۶تا فیلد دوتا فیلدبرای چاپ انتخاب کنیم بقیه فیلدها خط کشی شده خالی میماند که اصلا کاربر پسند نخواهد بود
اساتیدمحترم اگه راهکاری دارن ارائه کنن تا بهره مند شویم

simorgh2000
جمعه 10 آبان 1398, 14:59 عصر
دوستان فایل ضمیمه شده عالیه فقط دوتا مسئله وجود داره:
۱-نام فیلدها در خروجی کار بصورت انگلیسی است باید کاری کرد کهcaptionآنها فارسی شود
۲-اگرخاصیت Gridelines فعال کنیم تا در هنگام چاپ جدول کشی(مثل جدول در ورد) بشه اونموقع اگه از ۶تا فیلد دوتا فیلدبرای چاپ انتخاب کنیم بقیه فیلدها خط کشی شده خالی میماند که اصلا کاربر پسند نخواهد بود
اساتیدمحترم اگه راهکاری دارن ارائه کنن تا بهره مند شویم

سلام دوستان دوتا مشکل فوق را با کد نویسی حل کردم و فایل کمی تغییر دادم دوستان اگه تونستن بازم ویرایش کنن تا بهتر بشه ممنون میشم آدرس لینک
http://s7.picofile.com/file/8376871318/gozaresh_entekhabi_02_accdb.html