PDA

View Full Version : باز شدن save as dialog مربوط به یک صفحه سایت

peyman10663
سه شنبه 21 آبان 1398, 15:07 عصر
سلام دوستان من یک برنامه ویندوز اپلیکیشن دارم که با استفاده از ابزار webbrowser دوارد یک سایت مشخص می شم و با طی یک سری مراحل مشخص می رسم به بخش دانلود فایلی که بهش نیاز دارم تا اینجای کار هیچ مشکلی وجود نداره مسئله از اینجا شروع می شه که با کلیک روی دکمه دانلود دیالوگ file download باز می شه و دیگه کد های برنامه اجرا نمی شه که بتونم اون دکمه save رو بزنم و فایلم رو دانلود کنم ممنون می شم اگر راهنماییم کنید

ASHKANLAEI
سه شنبه 21 آبان 1398, 16:13 عصر
فکر میکنم بهتر باشه بیشتر توضیح بدید.

peyman10663
سه شنبه 21 آبان 1398, 16:30 عصر
فکر میکنم بهتر باشه بیشتر توضیح بدید.
نگاه کنید برنامه من یک سایت رو باز می کنه و از طریق getelementbyid و click کردن روی دکمه دانلود یک پنجره باز می شه که در اصل یک dialogbox هست به نام file download زمانی که این دیالوگ باکس باز می شه فرم من غیر فعال می شه و بقیه کدها اجرا نمی شه تا زمانی که من اون دیالوگ باکس رو ببندم و دوباره به برنامه خودم برگردم تا بقیه دستورها اجرا بشن حالا من می خوام بتونم با برنامه نویسی روی ذکمه save این دیالوگ باکس کلیک کنم و اون فایل رو ذخیره کنم
در عمل این برنامه من یک روبات هست که یک فایل رو از سایت مشخص و توی بازه زمانی مشخص دانلود می کنه

Mahmoud.Afrad
سه شنبه 21 آبان 1398, 20:56 عصر
لینک را بدست بیارید و به جای کلیک ، خودتون با کد دانلود کنید.

peyman10663
سه شنبه 21 آبان 1398, 22:00 عصر
لینک را بدست بیارید و به جای کلیک ، خودتون با کد دانلود کنید.

متاسفانه نشد چندین بار تلاش کردم آخه در عمل اون فایل باید یه جورایی ساخته بشه با پارامترهایی که توی سایت بهش می دیم

Mahmoud.Afrad
جمعه 24 آبان 1398, 18:36 عصر
متاسفانه نشد چندین بار تلاش کردم آخه در عمل اون فایل باید یه جورایی ساخته بشه با پارامترهایی که توی سایت بهش می دیم

خوب همون ها رو با یک درخواست ارسال و نتیجه را دریافت کنید.