PDA

View Full Version : حرفه ای: بک آپ گرفتن از دیتابیس sql در گوگل درایو

peyman10663
سه شنبه 10 دی 1398, 19:59 عصر
سلام دوستان
من یه برنامه حسابداری تحت ویندوز با c# دارم که می خوام از دیتا بیسش توی گوگل درایو به صورت متناوب بکاپ بگیرم و بتونم هم دانلودش کنم و ازش استفاده کنم ممنون می شم اگر راهنماییم کنید

رامین مرادی
چهارشنبه 11 دی 1398, 09:50 صبح
پیشنهادم استفاده از برنامه SQLBackup And Ftp هست. یه جستجو بکنید امکانات خوبی داره. ولی پولی هستش. البنه:چشمک: میتونید نسخه دستکاری شدشو پیدا کنید.

peyman10663
چهارشنبه 11 دی 1398, 10:14 صبح
پیشنهادم استفاده از برنامه SQLBackup And Ftp هست. یه جستجو بکنید امکانات خوبی داره. ولی پولی هستش. البنه:چشمک: میتونید نسخه دستکاری شدشو پیدا کنید.
نمی دونم این برنامه بک آپی که می گیره رو لوکال قرار می ده یا توی جایی ذخیره می کنه که بشه از کامپیوترهای دیگه هم بهش دسترسی داشت؟
آخه من برنامم جوری هست که چند نفر ازش استفاده می کنن و در عمل زمانی که توی گوگل درایو بک آپ گرفته بشه و تغییرات با دانلود و آپلود ذخیره و بک آپ بشه تغییرات و بک آپ برای همه به صورت نسخه مشترک موجود می شه

رامین مرادی
چهارشنبه 11 دی 1398, 12:14 عصر
نمی دونم این برنامه بک آپی که می گیره رو لوکال قرار می ده یا توی جایی ذخیره می کنه که بشه از کامپیوترهای دیگه هم بهش دسترسی داشت؟
آخه من برنامم جوری هست که چند نفر ازش استفاده می کنن و در عمل زمانی که توی گوگل درایو بک آپ گرفته بشه و تغییرات با دانلود و آپلود ذخیره و بک آپ بشه تغییرات و بک آپ برای همه به صورت نسخه مشترک موجود می شه

کاملا متوجه سوالتون شدم. این برنامع رو هم برا همین معرفی کردم. بهتره یه بار تجربه ش کنید.

peyman10663
دوشنبه 23 دی 1398, 17:26 عصر
ممنون از لطفتون