PDA

View Full Version : پخش ویدیو انکریپت شده

shahryars
یک شنبه 22 دی 1398, 22:40 عصر
سلام خدمت همه اساتید
من یه ویدیو رو از روش AES رمز گذاری کردم
حالا میخوام نرم افزارم اون ویدیو رو پخش کنه
خب اومدم فایل رو دیکریپت کردم و توی یه فایل temporery با کد Path.GetTempFileName() ذخیره کردم و اونو پخش میکنم و کاری کردم که وقتی برنامه بسته شد اون فایل پاک بشه.
ولی کافی نیست
وقتی که برنامه درحال پخش ویدیو هست راحت میشه اون فایل tmp رو کپی کرد و با هر پلیری پخش کرد
باید چکار کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
برای پخش از مدیا پلیر سیشارپ استفاده میکنم
اگه راهی میشناسید که بتونم ویدیو رو از راه رم، با یه memorystream پخش کنم خیلی خوبه
لطفااا راهنمایی کنید
ممنون

the king
دوشنبه 23 دی 1398, 00:58 صبح
سلام خدمت همه اساتید
من یه ویدیو رو از روش AES رمز گذاری کردم
حالا میخوام نرم افزارم اون ویدیو رو پخش کنه
خب اومدم فایل رو دیکریپت کردم و توی یه فایل temporery با کد Path.GetTempFileName() ذخیره کردم و اونو پخش میکنم و کاری کردم که وقتی برنامه بسته شد اون فایل پاک بشه.
ولی کافی نیست
وقتی که برنامه درحال پخش ویدیو هست راحت میشه اون فایل tmp رو کپی کرد و با هر پلیری پخش کرد
باید چکار کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
برای پخش از مدیا پلیر سیشارپ استفاده میکنم
اگه راهی میشناسید که بتونم ویدیو رو از راه رم، با یه memorystream پخش کنم خیلی خوبه
لطفااا راهنمایی کنید
ممنون
شما هر کاری که بکنید کافی نیست. چند قاعده کلی وجود داره که نمیشه تغییرشون داد.
هر چیزی که برای پخش یا اجرا باید خوانده بشه قابل کپی شدنه. هر داده رمزی که برای پخش باید از حالت رمزی دربیاد در حالت رمز گشایی شده بی دفاع ئه.
هر فریم تصویری که برای نمایش باید به درایور کارت گرافیکی ارسال بشه قابل فیلمبرداری ئه.
حتی اگه codec انحصاری رمز گذاری شده خودتون رو هم بنویسید، حتی اگه پروسه ها رو برای بستن ابزار های فیلمبرداری از نمایشگر جستجو کنید، حتی اگه برای حفاظت از کدتون ماشین مجازی بسازید، باز هم کافی نیست.

mrsp1988
شنبه 28 دی 1398, 18:18 عصر
سلام
سایت clicksite.org (https://clicksite.org/) برای آموزش های خودش یه پلیر اختصاصی داره که اگه بخواهی از فایل های آموزشی که داره با نرم افزار ها فیلم برداری کنی مختصات که برنامه توش هست سیاه میشه

علیرضا حسن زاده
جمعه 04 بهمن 1398, 15:23 عصر
برنامه فیلیمو رو ببین با دات نت هم نوشته شده
همین کاری که شما میخوای رو انجام میده فایل فیلم هاش رمزگذاری شده و فقط با پلیر خودش پخش میشه
روشش رو اینجا نمیشه گفت ولی میتونی کدش رو ببینی همونی هست که میخوای