PDA

View Full Version : پرینت

HAIdle
دوشنبه 22 آبان 1385, 12:05 عصر
سلام به همه دوستان
من چند وقتی است که به شدت نیاز به پرینت در سی شارپ دارم به هر کی که می گم اولین و تنها جوابش کریستال ریپورته و بس
من با کریستال کار کردم ولی اگه یه کم دقیق بشیم می بینیم که اونقدر هم که می گند حرفه ای نیست مخصوصا برای ما فارسی زبانان راست به چپ!!!
مثلا اگه بخواهیم توی یک صفحه دو تا ستون چاپ بشه اول میره طرف راست و هیچ کاریش هم نمیشه کرد
امروز وقتی توی tool box سی شارپ 2005 می گشتم یه دسته ابزار به نام printing دیدم که 5 تا کامپاننت داشت مثل page setup dialog و print document و ...
می خواستم از دوستان بپرسم کسی با این ابزار ها کار کرده و آیا میشه تنظیم کرد که مثلا یه data grid view را به کمک اون چاپ کنیم و آیا میشه چند ستونی را توش ساپورت کرد

Amir Oveisi
دوشنبه 22 آبان 1385, 14:27 عصر
هر کنترلی یه تابع داره DrowToBitmap که میشه اون کنترل رو به صورت image پرینت کرد حالا هر شکلی که میخواد باشه

SabaSabouhi
دوشنبه 22 آبان 1385, 16:04 عصر
سلام به همه دوستان
من چند وقتی است که به شدت نیاز به پرینت در سی شارپ دارم به هر کی که می گم اولین و تنها جوابش کریستال ریپورته و بس من با کریستال کار کردم ولی اگه یه کم دقیق بشیم می بینیم که اونقدر هم که می گند حرفه ای نیست مخصوصا برای ما فارسی زبانان راست به چپ!!!

با سلام
Crystal Reports وقتى خوبه که شما دسترسى به هیچ نرم‌افزار دیگرى نداشته باشید.
پیش‌نهاد مى‌کنم که Active Reports محصول Data Dynamics رو امتحان کنید.
1. ساده‌تر از کریستال
2. سبک‌تر از کریستال
3. API بهتر از کریستال
4. Documentهاى بهتر از کریستال

صبا صبوحى
پ.ن: با پوزش از طرف‌داران کریستال