PDA

View Full Version : سوال: ایجاد امنیت نسبی در نرم افزار نوشته شده با C# چگونه امکان پذیر است؟

mahan206
جمعه 18 بهمن 1398, 10:26 صبح
با سلام خدمت دوستان و اساتید محترم
به نظر شما برنامه ای که تحت شبکه نوشته شده و در فایل app.config کنکشن اون رو به صورت ip و از پورت 1433 استفاده کردیم. بهترین روش برای اینکه امنیت اون رو بالا ببریم البته به صورت نسبی چیه ؟ ایا از طریق پابلیش خود ویژوال استدیو که در هاست ذخیرش میکنیم و از طریق ادرس اون نصبش کنن مشکل حل میشه یا از طریق نرم افزار اسمارت اسمبلی این کارو انجام بدیم بهتره؟یا پورت رو هم عوض کنیم که پیشفرض 1433 نباشه؟ در کل ممنون میشم راهنمایی کنید.؟

آیا با استفاده از once click اسمبلی هش میشه یا نه؟

NasimBamdad
یک شنبه 20 بهمن 1398, 12:49 عصر
1- از طریق وب سرویس به دیتابیس وصل بشید
2- از فایل کانفیگ پیشفرض استفاده نکنید و فایل کانفیگ خودتون بسازید
3- فایل کانفیگ ساخته شده رو هش کنید
4- از Smart Assembly برای مبهم سازی استفاده کنید

mahan206
یک شنبه 20 بهمن 1398, 20:42 عصر
1- از طریق وب سرویس به دیتابیس وصل بشید
2- از فایل کانفیگ پیشفرض استفاده نکنید و فایل کانفیگ خودتون بسازید
3- فایل کانفیگ ساخته شده رو هش کنید
4- از Smart Assembly برای مبهم سازی استفاده کنید
برنامه وب فرم نیست ویندوز فرمه برنامه نصبیه و فایل exe باید نصب کنن بانک اطلاعاتی هم در سرور قرار داره و من با استفاده از once click اونو پابلیش کردم در iis سرور.بعد کاربران از طریق ادرس www.site.com/publish.html (http://www.site.com/publish.html) نرم افزار رو نصب میکنن. آیا کار دیگه ای باید انجام بدم؟

NasimBamdad
دوشنبه 21 بهمن 1398, 09:28 صبح
فرقی نداره دوست عزیز که از WinForms استفاده کنی یا WebForms ، درواقع اگه از سرویس اینترنت میتونید استفاده کنید از وب سرویس میشه استفاده کرد

توصیه هایی که کردم رو جدی بگیرید ، ClickOnce ، چیز بدرد بخوری نیست و برای توسعه و ارائه فایل نصبی و ... اشکالاتی داره

mahan206
دوشنبه 21 بهمن 1398, 10:15 صبح
ممنونم پس فایل exe رو از طریق Smart Assembly کل مسائل امنیتی رو روش پیاده کنم(اکثر گزینه هاش رو) کافیه؟
فقط یه سوال دارم الان یه پروژه ملی داریم تو سازمانمون و خیلی امنیتیه و مهمه از همین ClickOnce استفاده کرده چطور یه پروژه مهم در سطح ملی از این روش استفاده کرده که ظاهرا شرکت مهم و معتبری هم پشت اونه؟