PDA

View Full Version : در مورد باز شدن form

bahramsport
سه شنبه 23 آبان 1385, 13:42 عصر
من در برنامه هایی دیدم که فرمها با یک انیمیشن باز میشوند مثلا دایره ای از وسط -- ازکنار به صورت کشویی و ......... چگونه من میتوانم این کار را در form برنامه خودم انجام دهم ؟؟؟؟؟

bahramsport
چهارشنبه 24 آبان 1385, 09:27 صبح
کسی نیست منو راهنمایی کنه ؟؟؟؟؟

hadi2345
چهارشنبه 24 آبان 1385, 10:06 صبح
با سلام ...

در تاپیک برنامه های ویبی یک برنامه در رابطه با این موضوع هست . در ضمن خودت هم میتونی به راحتی این کار رو انجام بدی .
مثلا میتونی یک تایمر بر روی فرمت قرار بدی و Opacity فرمت رو کم و زیاد کنی تا حالت Fade رو در فرمت داشته باشی .

موفق باشید .

bahramsport
چهارشنبه 24 آبان 1385, 11:25 صبح
من در یک برنامه delphi اینو دیدم و از یکی پرسیدم گفت ما از component استفاده می کنیم حالا اسم component در vb چیه خدا عالمه؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اون fade هم قبلا دیدم ولی اون چیزی که میخوام نبود

zarrin_306
چهارشنبه 24 آبان 1385, 14:14 عصر
چرا میشود فرم هارا به اشکال دیگر در آورد حتی میتوانید فرم را به صورت اسم خود در آورده و مانند یک حرف یا جمله در میآید اما نه به شکل انیمیشن
اما برای جون دادن به فرم شما باید از for next استفاده کنید حتی دکمه ها را به حرکت درآورید
متن را مانند فرم از بالا به پایین باز کنید

odiseh
چهارشنبه 24 آبان 1385, 15:09 عصر
سلام
یه مثال توی crystall report یا ActiveReport وجود داره که در مورد هتل داری هستش......
توی اون فرم اول برنامه رو تزئین کرده .....یه نگاهی بهش بکن

bahramsport
پنج شنبه 25 آبان 1385, 08:22 صبح
کجا؟؟؟؟؟؟ میشه دقیق تر بگین؟؟؟

odiseh
پنج شنبه 25 آبان 1385, 11:50 صبح
crystall report یا ActiveReport رو که نصب کردین توی مثالهای VB اون جستجو کنین ....یه فرم هستش که با طیف رنگهای مختلف موقع اجرا load میشه و به آرامی رنگامیزی میشه.

Spate
پنج شنبه 25 آبان 1385, 12:50 عصر
من یه سورس دارم
میگردم واست پیداش میکنم میزارمش همینجا تا . . .

bahramsport
شنبه 27 آبان 1385, 10:44 صبح
محبت میکنین
خیلی ممنون