PDA

View Full Version : درخواست جامع ترین و کاملترین مرجع آموزش برنامه نویسی سی شارپ و ASP.NET به زبان فارسی

Morteza_SOS
شنبه 24 اسفند 1398, 21:38 عصر
سلام
هدف اصلی آموزش ASP.NET Core هست که فکر میکنم ASP.NET و سی شارپ پیش نیازهاش باشه پس این سه آموزش هدف هست
برای شخصی که دانش برنامه نویسی نداره و مبتدی هست پس با این شرایط راهنمایی کنید از صفر شروع کنه (و ترجیحا فیلم آموزشی باشه)
لطفا بدون تعصب و بدور از طرفداری بفرمایید جامع ترین،کاملترین و بهترین آموزش ممکن که میشه به زبان فارسی تهیه کرد کدام محصول و برای چه شرکت یا سایت و گروهی هست؟
دوستان میدونم آموزش های خود سایت هم هست ولی میخوام اگر دوستان دیگری که تجربه دارن نظر دیگری دارن هم ارائه کنن و یا دوستانی که محصولات همین سایت را تهیه کردن نقاط قوت و ضعف را چه اینجا چه در پ.خ بگن
اگر هم به هر دلیل قصد کمک و راهنمایی ندارید تبلیغ محصول هایی که استفاده نکردید یا آشنایی ندارید را نکنید اجازه بدید بشه بهترین محصول را تهیه کرد تا زمان را از دست ندیم چون دوست دارم سایر دوستان هم نظرشان را راجع به سایر محصولات بدن (متاسفانه تمام سایت ها و آموزشگاه ها محصولات دیگری را میکوبن و دلایل خودشان را هم دارن)
الان چند تا از دوستان بعضی از آموزشهای موجود در نت را تهیه کردن (آموزش هایی با کلی تبلیغ و سر و صدا) اما هر کدام یه گلایه ای داشتن (یکی از پوشش مطالب، یکی نحوه ضبط و صدا و گفتار استاد، یکی عدم تسلط استاد، کاربردی نبودن مطالب، سطحی بودن آموزش، پروژه محور نبودن یا ضعیف بودن پروژه، حوصله سر بر و وقت کشی بیش از حد و...)
اگر هم حس میکنید اینجا نمیتونید کمک کنید پ.خ بدید
ممنونم

alirezaja1384
دوشنبه 04 فروردین 1399, 07:44 صبح
سلام برای سی شارپ که دوره (های) آقای مدائنی مقدماتی ، پیشرفته ، شی گرایی ، سی شارپ 7 و... واقعا عالی هستن و رایگان! کافیه چند تا فیلم دوره مقدماتی رو ببینید چجوریه
در مورد core هم نمیتونم اظهار نظر کنم چون تازه شروع کردم ولی اگه ASP.Net MVC میخواید همون MVC آقای مدائنی (که چند روز پیش رایگان شد) هم خوبه