PDA

View Full Version : هنگ و فریز شدن سیستم هنگام پیمایش پنل در سی شارپ

arastoahmadi
چهارشنبه 03 اردیبهشت 1399, 08:32 صبح
با سلام به همه دوستان عزیز

دوستان یه پنل دارم تو سی شارپ که این پنله 2000 تا دکمه توشه که زیر هم قرار گرفته من وقتی که خاصیت AutoScroll این پنل رو بر روی True تنظیم میکنم و برنامه رو اجرا و پنلو پیمایش میکنم سیستم هنگ و کامل فریز میشه ، ممنون میشم یه راهنمایی بفرمایید خیلی کارم گیره ناگفته نماند که من به جای پنل ازکنترل flowlayoutpanel هم استفاده کردم ولی باز همین مشکل هنگ رو داره

151635

ShayanFiroozi
چهارشنبه 03 اردیبهشت 1399, 09:22 صبح
سلام ،

اگر امکانش هست اطلاعات بیشتری از پروژه بذارین ،

بخشی از سورس کد،

ضمنا این دکمه ها پیشفرض خود .NET Framework هستند یا از کامپوننت های Bunifu استفاده کردین ؟

NasimBamdad
چهارشنبه 03 اردیبهشت 1399, 13:28 عصر
با سلام به همه دوستان عزیز

دوستان یه پنل دارم تو سی شارپ که این پنله 2000 تا دکمه توشه که زیر هم قرار گرفته من وقتی که خاصیت AutoScroll این پنل رو بر روی True تنظیم میکنم و برنامه رو اجرا و پنلو پیمایش میکنم سیستم هنگ و کامل فریز میشه ، ممنون میشم یه راهنمایی بفرمایید خیلی کارم گیره ناگفته نماند که من به جای پنل ازکنترل flowlayoutpanel هم استفاده کردم ولی باز همین مشکل هنگ رو داره

151635

درود بسیار

بنده هم از layout های پیشفرض C# استفاده کردم و بسیار کند و هنگ بودن، از DevExpress برای Layout ها استفاده کنید ، سرعت خیلی بیشتره ، اگه هم سیستم های شما کارت گرافیک دارن، موتور گرافیکی DevExpress رو روی DirectX بزارید ، تغییر چشمگیری خواهید دید

arastoahmadi
پنج شنبه 04 اردیبهشت 1399, 19:55 عصر
ممنون از پاسختون دوستان ، فقط دوستان علت هنگش چیه آیا به خاطر قرارگیری کنترل های زیاد رو فرمه یا دلیل دیگه ای داره

ShayanFiroozi
جمعه 05 اردیبهشت 1399, 08:09 صبح
بخشی از کد مربوط به اون قسمت رو ارسال کنین ،
شاید رویدادی براشون رجیستر شده که به خاطر فراخوانی زیاد داره هنگ میکنه.