PDA

View Full Version : چگونگی مدیریت بانک اطلاعاتی در هاست ویندوزی

mmbguide
جمعه 05 اردیبهشت 1399, 21:31 عصر
سلام به دوستان

من یک هاست ویندوزی گرفتم (SepantaHost) و کنترل پانل اون Plesk هستش. بانک اطلاعاتی هم با برنامه MyLittleAdmin مدیریت میشه.

سوالم اینخ که ابتدا یک بانک خالی ایجاد میکنم و بعد فایل backup گرفته شده در SQl Server را در اون بانک ساخته شده Upload میکنم. اما برای سایتی که داره کار میکنه چطور میتونم تغییرات جدید بانک رو بدون حذف اطلاعات قبلی در بانک upload کنم؟ هرچی در برنامه MyLittleAdmin نگاه میکنم چیزی برای اصلاح جداول پیدا نکردم.

البته با استفاده از SQL Server سیستم خودم و با استفاده از آدرس IP میتونم متصل مبشم و کارها را انجام بدم ولی سرعت خیلی پایینه و اصلا این کار رو نمیتونم انجام بدم چون لازمه ابتدا کار نهایی بشه و بعد تغییرات را اعمال کنم.

برنامه من بصورت DataBaseFirst هستش و باید با همین روش هم کار کنم. احتما در سیستم خودم بانک اطلاعاتی خودم که دارم روش طراحی انجام میدم خالی هستش و بانکی که مدتی هست در هاست هست داده های زیادی داره.

ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

mohsen.j1990
یک شنبه 07 اردیبهشت 1399, 11:49 صبح
سلام دوست عزیز
شما یک بک آپ از دیتابیسی که رو سرور هست دانلود کنید و رو سیستم خودتون ری استور کنید.
تغییرات رو لوکال اعمال کنید و مجددا بارگذاری کنید
فقط باید در نظر داشته باشید که این تغییرات باید تو ساعتی انجام بشه که سایتتون کمترین بازدید رو داره و دیتایی اون وسط از بین نره