PDA

View Full Version : ERP

information
چهارشنبه 24 آبان 1385, 10:55 صبح
ERP معماری روز مناسب - زیر ساختارهای مورد نیاز - طزح شبکه مورد نیاز سازمان - پایگاه داده مشترک مورد نیاز
با جستجو در سایت فقط به مفاهیم erp رسیدم لطفا اگر اطلاعاتی راجع به مفاهیم بالا دارید در اختیارم قرار دهید.

majid325
شنبه 27 آبان 1385, 18:07 عصر
من هم در این زمینه که مطرح شد مشکل دارم .

crazystarter
سه شنبه 07 آذر 1385, 15:20 عصر
سلام
واقعیت اینه که ERP یک چیز کاملا مفهومی و مواردی که شما به اونها اشاره کردید کاربرد ERP است .
در مورد معماری مناسب روز بایدبگم که کاملا به بودجه تصویب شده در سازمان بر می گرده, لطفا میزان بودجه رو مشخص کنید .
تنها زیر ساخت مورد نیاز برای پیاده سازی 100% ERP در سازمان همانا میزان شعور و درک کاربران از این مقوله و اهمیت اجرای سازمانی آن است .
یکی از موارد حیاتی در آن طرح شبکه مناسب می باشد . بیشتر از کیفیت اتصال , برقراری مداوم آن مطلوب و با اهمیت است . بنابراین وزنه سخت افزار مناسب شبکه در این مورد از نوع توپولوژی مورد استفاده سنگین تر به نظر می رسد .
سیستم های ERP همواره در معرض حجم انبوه اطلاعات ( کاملا انبوه ) قرار دارند , بانک مورد نظر باید دارای امنیت مناسب در برخورد با حجم های نامتعارف اطلاعات باشد .
می دونم مطالبی که گفتم خیلی کلی بود ولی موارد شما این طور می طلبید , لطفا بگید مشکلتون دقیقا کجاست . شاید تجربیاتم و مهمتر از همه شکستهایی که در زمینه پیاده سازی آن خوردم بتونه به شما کمک کنه . مقوله ERP در ایران با توجه به برداشتهای کاملا سلیقه ای در سازمانهای مختلف مقوله پر ریسکی است .
خوشحال می شم کمکی بکنم.

manager
سه شنبه 07 آذر 1385, 21:13 عصر
http://www.developercenter.ir/Forum/forumdisplay.php?f=43

information
چهارشنبه 08 آذر 1385, 22:13 عصر
با تشکر CRAZYSTARTER من این مقاله را برای تحقیق درس مهندسی نرم افزار دانشگاه میخواهو که استاد به مواردی که در بالا ذکر کردم اصرار بسیار دارد . و فکر می کنم با بودجه های متفاوت باید در نظر گرفت . خیلی ممنون می شوم اگر در این زمینه کمک کنید .
--------------------
با تشکر CRAZYSTARTER من این مقاله را برای تحقیق درس مهندسی نرم افزار دانشگاه میخواهو که استاد به مواردی که در بالا ذکر کردم اصرار بسیار دارد . و فکر می کنم با بودجه های متفاوت باید در نظر گرفت . خیلی ممنون می شوم اگر در این زمینه کمک کنید .