PDA

View Full Version : ارسال اطلاعات از لیست باکس به webbrowser

ali800
شنبه 17 خرداد 1399, 21:42 عصر
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز

من یک لیست باکس دارم که مقدار لیست باکس ان چندین سایت هست ! می خواهم وقتی که اطلاعات را از لیست باکس ارسال میکنه واسه وب بروزرم 5 ثانیه یا 10 ثانیه باز بمونه و دوباره مقدار بعدی لیست باکس رو برام ارسال کنه متاسفانه از sleep وقتی استفاده میکنم وب بروزر رو متوقف میکنه و سایت باز نمیشه !

public void senddata()
{

int a = Convert.ToInt32(listBox1.Items.Count);
for (int i = 0; i <= a; i++)
{
listBox1.SelectedIndex = 0;
string id = listBox1.GetItemText(listBox1.SelectedItem);
listBox1.Items.Remove(listBox1.SelectedItem);
webBrowser1.Navigate(id);

System.Threading.Thread.Sleep(5500);
// MessageBox.Show("");

listBox1.Refresh();
if (i + 1 >= a)
{
MessageBox.Show("Fiinish");
break;
}
}

}

برنامه رو اتچ کردم دوستان راهنمایی بفرمایید کارم گیره اساسی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SajjadKhati
یک شنبه 18 خرداد 1399, 10:53 صبح
سلام
بجای متوقف کردن نخ ، از تایمر استفاده کنید (اگه میخواین چند ثانیه درمیون ، کدی اجرا بشه) .

به هر حال ، اگه باز هم نیاز به متوقف کردن نخ دارید ، جوری باید طراحی کنید که این کارها (متوقف کردن نخ) را در یه نخ دیگه انجام بدید (نه در نخ اصلی) .

ROSTAM2
یک شنبه 18 خرداد 1399, 12:23 عصر
سلام
شاید از تایمر استفاده کنی بهتر باشه ولی من توی وی بی از حلقه Do loop....Until یا While استفاده می کنم می تونی به جای Sleep یه حلقه بنویسی مشروط به اینکه لود صفحه کامل شده باشه بعد ادامه دستور رو اجرا کنه(اگ درست یادم مونده باشده خصوصیت status یا همچین چیزی از webbrowser)

ali800
یک شنبه 18 خرداد 1399, 19:20 عصر
روشی که بکار بردم بین کد مسیج باکس قرار دادم که بعد از 3 ثانیه خودش بسته بشه . اینستاگرام برای ورود بات به وبش کلی تدارکات ریخته که با وب کمپلیت نمیشه زمان کامل لود شدنشو فهمید چند ثانیه بعد وب کمپلیت صفحه بالا میاد ! :لبخند::لبخند::لبخند:
[QUOTE=SajjadKhati;2431703] روش نخ بنظرم بهتره و سنگین تره