PDA

View Full Version : تشخیص و نمایش تمام کاراکترهای یک فایل متنی با سی شارپ

arastoahmadi
یک شنبه 29 تیر 1399, 12:03 عصر
سلام به همه دوستان

دوستان من میخام یه برنامه با سی شارپ بنویسم که تمام کاراکترهای یک فایل متنی رو به من نشون بده مثلا من یه فایل متنی دارم که داخلش یه سری محتویات درج شده است من میخام برنامه ام اول تمام کاراکترهای این فایل رو نشون و بعدش به من بگه که هرکدوم از کاراکترها مثلا کاراکتر @ چند بار تکرار شده است و کدوم خطوط قرار دارند بعد علاوه براینا بهم بگه که تو اون خطوط اندیس این کاراکتر عدد فلان می باشد . بعد دوستان حتی حروف کوچک و بزرگ رو هم تشخیص بده ، ممنون میشم راهنمایی کنید

ShayanFiroozi
دوشنبه 30 تیر 1399, 09:03 صبح
سلام ،

دوست خوبم تقریبا این یک پروژه کامله !! اگر نرم افزارتون تجاری و یا صنعتیه خصوصی پیام بدین اگر دانشجوئیه بهتره خودتون استارت بزنین و فقط مشکلات را اینجا مطرح کنین.

daniyaltjm
دوشنبه 30 تیر 1399, 14:01 عصر
سلام به همه دوستان

دوستان من میخام یه برنامه با سی شارپ بنویسم که تمام کاراکترهای یک فایل متنی رو به من نشون بده مثلا من یه فایل متنی دارم که داخلش یه سری محتویات درج شده است من میخام برنامه ام اول تمام کاراکترهای این فایل رو نشون و بعدش به من بگه که هرکدوم از کاراکترها مثلا کاراکتر @ چند بار تکرار شده است و کدوم خطوط قرار دارند بعد علاوه براینا بهم بگه که تو اون خطوط اندیس این کاراکتر عدد فلان می باشد . بعد دوستان حتی حروف کوچک و بزرگ رو هم تشخیص بده ، ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام چیزی که از گفته هات فهمیدم خروجیش شد به این صورت:

151947

private void button1_Click_1(object sender, EventArgs e)
{
textBox1.Text = string.Empty;
openFileDialog1.Filter = "Text Files|*.txt";
openFileDialog1.FileName = String.Empty;
DialogResult result = openFileDialog1.ShowDialog();
if (result == DialogResult.OK)
{
string[] lines = System.IO.File.ReadAllLines( filename= openFileDialog1.FileName);
Stream fs = openFileDialog1.OpenFile();
StreamReader reader = new StreamReader(fs);
textBox1.Text = reader.ReadToEnd();
reader.Close();
}

}

private void button2_Click(object sender, EventArgs e)
{
listBox1.Items.Clear();
string[] lines = System.IO.File.ReadAllLines(filename);
int c = 0;
int index = 0;
char search=' ';
for (int i = 0; i < lines.Length; i++)
{
string line = lines[i];
for (int j = 0; j < line.Length; j++)
{
search = line[j];
c = 0;
for (int n = 0; n < line.Length; n++)
{
if (search == line[n] && search!=' ')
C++‎‎‎;
index++;
}
listBox1.Items.Add(Convert.ToString("[ "+search+" ] ") +" Is In Line : " + (i+1)+ " Repeat : " + c+" Index is : "+ j );

}

}
}