PDA

View Full Version : مبتدی: تغییر اسم گروه بندی شده و تفریق دو تکست باکس در گزارش

parsa70
سه شنبه 31 تیر 1399, 18:08 عصر
سلام میخواستم بدونم اگه در عکس ذیل و فایل پیوست بخوام به جای درآمد واریز و به جای هزینه برداشت نشان دهد باید چیکار کنم؟؟‌چون میخوام دو تا ریپورت درست کنم و نیاز دارم که اسمشون عوض بشه.
و مورد دوم هم اینکه میخوام اختلاف جمع اون در آمد و هزینه‌ها هم در یک تکست باکس جدا نشان دهد نمی‌دانم اونو چجوری باید توی ریپورت بیارم.
ممنون می‌شم راهنمایی فرمایید.

151948151949

padide55
چهارشنبه 01 مرداد 1399, 15:10 عصر
سلام میخواستم بدونم اگه در عکس ذیل و فایل پیوست بخوام به جای درآمد واریز و به جای هزینه برداشت نشان دهد باید چیکار کنم؟؟‌چون میخوام دو تا ریپورت درست کنم و نیاز دارم که اسمشون عوض بشه.
و مورد دوم هم اینکه میخوام اختلاف جمع اون در آمد و هزینه‌ها هم در یک تکست باکس جدا نشان دهد نمی‌دانم اونو چجوری باید توی ریپورت بیارم.
ممنون می‌شم راهنمایی فرمایید.

151948151949

مشکل در نوع برنامه نویسی بود - جدول پرداخت و دریافت باید از هم جدا باشه .
اگر یکجا باشه باید منفی و مثبت درج بشه.
جدا براتون درست کردم

parsa70
پنج شنبه 02 مرداد 1399, 13:57 عصر
مشکل در نوع برنامه نویسی بود - جدول پرداخت و دریافت باید از هم جدا باشه .
اگر یکجا باشه باید منفی و مثبت درج بشه.
جدا براتون درست کردم
سلام بدون تغییر در جدول نمیشه اینکارو کرد و اختلاف دو جمع پست اول رو بدست آورد؟؟
و اون قسمت گزارش در آمد رو واریز نشون بده و هزینه رو برداشت؟؟

eb_1345
پنج شنبه 02 مرداد 1399, 15:05 عصر
سلام بدون تغییر در جدول نمیشه اینکارو کرد و اختلاف دو جمع پست اول رو بدست آورد؟؟
و اون قسمت گزارش در آمد رو واریز نشون بده و هزینه رو برداشت؟؟

سلام
نمونه اصلاح شده خودت رو در ضمیمه ببین !

padide55
شنبه 04 مرداد 1399, 08:08 صبح
سلام

جمع بصورت مشروط ( عالیه) یک مطلب به معلوماتم اضافه شد. من غالبا با بیسیک کار نمیکنم و سعی میکنم کارم رو با خود اکسس راه بیندازم . متشکرم

parsa70
شنبه 04 مرداد 1399, 23:37 عصر
سلام
بسیار عالی واقعاً ممنون ازتون :تشویق::تشویق::تشویق::قلب: