PDA

View Full Version : سوال: پرینت گزارش،فقط موراد تیک خورده توسط چک باکس در ساب فرم

bemilove
سه شنبه 14 مرداد 1399, 18:41 عصر
بنده می خواهم فقط مورادی که چک باکس آنها تیک خورده ، در گزارش مشاهده وپرینت کنم
ممکن است تیک فقط یک مورد و یا چند مورد در ساب فرم اعمال شده باشد
اگر هم تیکی در ساب فرم نخورده باشد ،پیام بدهد که "حداقل یک موسسه را انتخاب کنید"

padide55
پنج شنبه 16 مرداد 1399, 09:18 صبح
بنده می خواهم فقط مورادی که چک باکس آنها تیک خورده ، در گزارش مشاهده وپرینت کنم
ممکن است تیک فقط یک مورد و یا چند مورد در ساب فرم اعمال شده باشد
اگر هم تیکی در ساب فرم نخورده باشد ،پیام بدهد که "حداقل یک موسسه را انتخاب کنید"

سلام فرم فقط برای جستجوی موارد استفاده کنید .
بعد تیک بزنید .
تمام موارد تیک خورده چاپ میشه .
ابتدا همه را غیرفعال کنید.بعد انتخاب و تیک بزنید

bemilove
پنج شنبه 16 مرداد 1399, 16:57 عصر
با سلام
هیچ یک از اهداف من ، در سوال عملی نشده است
به عنوان مثال : یک مورد تیک خورده از قبل وجود دارد ،ولی وقتی دکمه چاپ کلیک می کنید پیام "حداقل یک موسس هرا انتخاب کنید "ظاهر می گردد
152012
مورد دیگر ، وقتی من در کادر جستجو کلمه "یزدی" میزنم
چهار مورد آورده میشود ، من مورد اول و آخری را انتخاب می نمایم،ولی وقتی چاپ میشود ، فقط یزدیان مهتاب چاپ میشود
152013

لطفا قبل ارسال پاسخ تست های مختلف انجام دهید و سپس جواب را ارسال فرمائید ، تشکر از شما

padide55
یک شنبه 19 مرداد 1399, 07:08 صبح
با سلام
هیچ یک از اهداف من ، در سوال عملی نشده است
به عنوان مثال : یک مورد تیک خورده از قبل وجود دارد ،ولی وقتی دکمه چاپ کلیک می کنید پیام "حداقل یک موسس هرا انتخاب کنید "ظاهر می گردد
152012
مورد دیگر ، وقتی من در کادر جستجو کلمه "یزدی" میزنم
چهار مورد آورده میشود ، من مورد اول و آخری را انتخاب می نمایم،ولی وقتی چاپ میشود ، فقط یزدیان مهتاب چاپ میشود
152013

لطفا قبل ارسال پاسخ تست های مختلف انجام دهید و سپس جواب را ارسال فرمائید ، تشکر از شما

مورد اول اینکه گفتم تمام انتخاب شده ها چاپ میشه و باید انتخاب همه رو لغو کنید.
باز هم اگر راه حل دوستان داشتند کمک کنند . چون کد نویسی VB مشکل دارم .
دوم اون تورج که چاپ نشده غیر فعال false هست .
داخل کوئری میتونید کنترل فعال و غیرفعال رو بردارین که فقط تیک خورده ها چاپ بشه . ولی موارد false که چاپش به کارتون نمیاد . اصلا نباید تیک میخورد !! .
فایل ضمیمه رو نگاه کنید . شما با جستجو موارد مورد نظرتون رو تیک بزنید . بعد موارد false رو انتخاب هم کنید چاپ نمیکنه . ولی هر چه تیک بزنید چاپ میکنه . پیش نمایش لیست ارسالی به چاپ گذاشتم که همه تیک خورده های true رو ببینید.سپس چاپ بزنید.