PDA

View Full Version : دسترسی و آدرس دهی به کدهای زمان اجرا در یک صفحه وب

a.besharat
پنج شنبه 03 مهر 1399, 17:26 عصر
سلام
به یه مشکلی برخوردم که ممنون میشم راهنمایی کنین
وقتی که از کد یک صفحه وب را در فایرفاکس از طریق page source میبینم یه سری از کدهای html را بهم نشون میده ولی همه را یک سری دیگه را نمایش نمیده ولی وقتی از debuger استفاده میکنم اونارو نمایش میده در inspector. این کدها احتمالا زمان اجرا تولید میشن یا وقتی که یک عمل خاصی انجام میشه ولی سوال من اینه که چطوری میتونم به این کدها دسترسی داشته باشم و مثلا بتونم در کنسول بهشون ادرس بدم و ازشون استفاده کنم.
پیشاپیش ممنونم از وقتی که گذاشتید و پیام را خوندین. واقعا به راهنماییتون نیاز دارم و بدجوری گیر افتادم.

سپاس

plague
جمعه 04 مهر 1399, 07:39 صبح
من نمیدونم منظورت از "چطوری میتونم به این کدها دسترسی داشته باشم و مثلا بتونم در کنسول بهشون ادرس بدم و ازشون استفاده کنم." چیه ... یعنی چی ؟
ولی معمولا این سایت ها از فریم ورک هایی مثل انگولار و ریکت و ... استفاده میکنن که بعد از بارگزاری در مرورگر اون کد ها رو به صفحه اضافه میکنن

a.besharat
جمعه 04 مهر 1399, 10:09 صبح
من نمیدونم منظورت از "چطوری میتونم به این کدها دسترسی داشته باشم و مثلا بتونم در کنسول بهشون ادرس بدم و ازشون استفاده کنم." چیه ... یعنی چی ؟
ولی معمولا این سایت ها از فریم ورک هایی مثل انگولار و ریکت و ... استفاده میکنن که بعد از بارگزاری در مرورگر اون کد ها رو به صفحه اضافه میکنن

سلام ممنونم دوست عزیز که وقت گذاشتی
منظورم اینه که مثلا با کلیک روی یک دکمه صفحه پاپ آپ باز میشه که و بعد از تکمیل اون یا تغییر یک سری مقادیر برای سرور ارسال میشه. من میخوام که به این مقادیر که داخل پاپ آپ هستن دسترسی داشته باشم و مقادیر را بتونم در کنسول تغییربدم و یا ادیت کنم . کد پاپ اپ که یک فرم اچ تی ام ال است در سورس صفحه نیس ولی وقتی اونو دیباگ میکنم میبینم که وجود داره . نمیدونم تونستم منظورم را برسونم یا خیر. بینهایت سپاسگزارم از شما

plague
شنبه 05 مهر 1399, 08:08 صبح
خب اگه کدش توی دیباگ هست توی کنسول هم هست
در نتیج همیتونی بهشون دسترسی داشته باشی تو کنسول
فقط تو سورسه که نیستن