PDA

View Full Version : ذخیره کردن متغییر this که حین دیباگ در دیباگر نمایش داده میشود

a.besharat
جمعه 04 مهر 1399, 10:26 صبح
با سلام به همه دوستان
دوستان وقتی که صفحه ای را من دیباگ میکنم مقادیری که به متغییرها اختصاص داده میشه را میتونم در watch expressions , scope که در فایرفاکس دیباگر هست ببینم. ولی یه سری از این متغییرها خیلی بزرگ هستن و من نه میتونم مقادیر اونارو خودم بنوسم و نه میتونم کپی کنم مثلا متغییر this. ایا راهکاری برای ذخیره این مقادیر وجود داره ؟ کلی سرچ کردم ولی واقعا به نتیجه ای نرسیدم مستاصل شدم که اینجا پیام گذاشتم وگرنه دوست ندارم و این کار را هم نمیکنم که هر سوالی به ذهنم رسید یا با مشکلی مواجه شدم مستقیم بیام اینجا پیام بزارم. خیلی هم ممنونم از دوستانی که وقت میزارن پیام را میخونن و بدون چشم داشت به دیگران کمک میکنن طلب های خیر برای همگی.
ممنونم

plague
شنبه 05 مهر 1399, 08:06 صبح
this یه متغیر ثابت نیست بستگی داره به کانتکس کد و اینکه راجب چی داری صحبت میکنی
مثل کلمه "این" توی دنیای واقعی که یه چیز ثابت نیست و به چیزی گفته میشه که داری راجبش صحبت میکنی

a.besharat
شنبه 05 مهر 1399, 12:06 عصر
this یه متغیر ثابت نیست بستگی داره به کانتکس کد و اینکه راجب چی داری صحبت میکنی
مثل کلمه "این" توی دنیای واقعی که یه چیز ثابت نیست و به چیزی گفته میشه که داری راجبش صحبت میکنی

سلام
ولی دقیقا من همون مقداری را میخوام ذخیره کنم که در همون لحظه داره. this را مثال زدم چون همیشه یه متغییر هست که طولانی است. من میخوام متغییرهایی که در دیباگر دارم و مقادیرشون را دارم چک میکنم به نوعی از دیباگر کپی کنم و ننویسمشون چون هم یه ابجکت خیلی بزرگه و نمیشه نوشتش و هم اینکه ممکنه در نوشتنش خطا کنم.

ممنونم از شما

plague
شنبه 05 مهر 1399, 20:18 عصر
کجا میخای کپی یا ذخیره کنی و برای چی ؟!
من متوجه نمیشم درست میخای چیکار کنی باهاشون

یعنی میخای آبجکت رو کپی کنی ببری تو فایل دیگه مثل یه فایل متنی ؟

a.besharat
یک شنبه 13 مهر 1399, 12:32 عصر
کجا میخای کپی یا ذخیره کنی و برای چی ؟!
من متوجه نمیشم درست میخای چیکار کنی باهاشون

یعنی میخای آبجکت رو کپی کنی ببری تو فایل دیگه مثل یه فایل متنی ؟

بله دقیقا همین کارو میخوام بکنم آبجکت را میخوام کپی کنم و داخل یک اسکریپت ازش استفاده کنم

plague
دوشنبه 14 مهر 1399, 09:45 صبح
اینجا رو نگاه کن
https://stackoverflow.com/questions/10305365/
یا چیزایی مشابه این سرچ کن