PDA

View Full Version : سوال: لیست ویو سفارشی

qasemf
جمعه 04 مهر 1399, 17:02 عصر
سلام دوستان من میخوام یه سری panel به listview بفرستم که هر panel شامل چند تا control مثل label و picture و.. هست. تو اندروید لیست ویو سفارشی خیلی راحت بود اما تو زبانc# نمیشه به راحتی این کارو انجام داد!!! الان من پنل هارو به لیست ویو پاس دادم اما نمیتونم ستقیما به کنترل ها بگم تو کدوم پنل قرار بگیرن و نمایش داده بشن !! میشه به نظرتون؟ اصلا میشه به هر پنل اشاره کرد؟ مگه میشه پنل به صورت لیست تعریف کرد؟ اینطوری panel[] panel=new panel[] ;

the king
جمعه 04 مهر 1399, 19:12 عصر
سلام دوستان من میخوام یه سری panel به listview بفرستم که هر panel شامل چند تا control مثل label و picture و.. هست. تو اندروید لیست ویو سفارشی خیلی راحت بود اما تو زبانC#‎‎‎ نمیشه به راحتی این کارو انجام داد!!! الان من پنل هارو به لیست ویو پاس دادم اما نمیتونم ستقیما به کنترل ها بگم تو کدوم پنل قرار بگیرن و نمایش داده بشن !! میشه به نظرتون؟ اصلا میشه به هر پنل اشاره کرد؟ مگه میشه پنل به صورت لیست تعریف کرد؟ اینطوری panel[] panel=new panel[] ;
مطمئن هستید که ListView برای هدف شما کنترل مناسبی است؟ کنترل FlowLayoutPanel رو امتحان کرده بودید؟

qasemf
جمعه 04 مهر 1399, 20:13 عصر
فرقشون چیه؟ میخوام درایو های داخل سیستم رو مثل خود ویندوز تو برنامم داسته باشم ... فکر کنم با لیست ویو خیلی پیچیده باشه این کار! تو stack سرچ زدم اما نتیجه درست و حسابی نگرفتم طرف اومده بود با لیست ویو کار کرده بود داینامیک نبود محدودیت داشت!!!

ROSTAM2
شنبه 05 مهر 1399, 08:14 صبح
سلام. هدف نهاییت چیه چرا می خوایی به اینصورت سفارشی بسازیش؟! با webbrowser می تونی براحتی مثل windows explorer پوشه و درایو ها رو پیمایش کنی.

qasemf
شنبه 05 مهر 1399, 08:31 صبح
سلام میخوام یه ویندوز explorer درست کنم دقیقا مثل خود ویندوز تقریبا همه قابلیت های ویندوز explorer رو داسته باشه مثل انجام عملیات انتقال فایل و غیره حالا الان فقط میخوام درایو هارو مثل خود ویندوز داشته باشم چون مابقی کارهارو انجام دادم