PDA

View Full Version : لود کردن عکس با فرمت Png , Tga , Pcx در وژوال بیسیک 6

Hawrehh
چهارشنبه 23 مهر 1399, 20:07 عصر
سلام دوستان من به کدی نیاز دارم که بشه فرمتهای PNG , Tif , Tga , PCX رو در وژوال بیسیک بخونه و میدونم هر یک از اینها به یک کلاس کامل نیاز دارند و با چند خط کد این کار انجام نمیشه ولی اگه سراغ دارید با ساده ترین راه ممکن و حد اقل کدی که میشه این فرمت هارو لود کنم ، ممنون میشم اگه دریغ نکنید و کمک کنید
من خودم کلاسهایی دارم که این کار رو انجام میدن ولی کدهای زیادی دارن که من زیاد ازشون سر درنیاوردم در واقع کد هاشون بیش از حد زیاده اگه ممکن باشه میخوام از کدهای کمتر و خوانا تر استفاده کنم طوری که بشه ازش سر در آورد و بشه ادیتش کرد

atf1379
پنج شنبه 24 مهر 1399, 11:06 صبح
سلام دوستان من به کدی نیاز دارم که بشه فرمتهای PNG , Tif , Tga , PCX رو در وژوال بیسیک بخونه و میدونم هر یک از اینها به یک کلاس کامل نیاز دارند و با چند خط کد این کار انجام نمیشه ولی اگه سراغ دارید با ساده ترین راه ممکن و حد اقل کدی که میشه این فرمت هارو لود کنم ، ممنون میشم اگه دریغ نکنید و کمک کنید
من خودم کلاسهایی دارم که این کار رو انجام میدن ولی کدهای زیادی دارن که من زیاد ازشون سر درنیاوردم در واقع کد هاشون بیش از حد زیاده اگه ممکن باشه میخوام از کدهای کمتر و خوانا تر استفاده کنم طوری که بشه ازش سر در آورد و بشه ادیتش کرد
سلام
به نظرم بهتر بود کدهای خودتان را در قالب یک فایل نمونه در اینجا میگذاشتی شاید دوستان توانستند همان کدها را خلاصه تر کنند

Hawrehh
پنج شنبه 24 مهر 1399, 20:00 عصر
چشم استاد اینم یک پروژه از کلاس ها که به خوبی کار میکنن و لی دلیل اینه که میخوام از کد ها برای یاد گیری سر دربیارم و در صورت نیاز بتونم ویرایششون کنم یا شخصی سازی

http://s16.picofile.com/file/8410972268/Desktop.rar.html

Hawrehh
دوشنبه 28 مهر 1399, 20:48 عصر
کسی نیست کمک کنه :افسرده:

atf1379
جمعه 02 آبان 1399, 01:51 صبح
این لینک (https://www.vbforums.com/showthread.php?630193-vb6-Alpha-Image-Control-v2-Final-Update-(15-Jan-2012)/page17) رو بررسی کن ببین نمونه مورد نظرت در آن پیدا می کنی !

Hawrehh
یک شنبه 04 آبان 1399, 23:11 عصر
ممنون داداش ولی کد کوتاهی که بشه این کارو بکنه نبود برای مثال من به این نوع کد ها نیاز دارم
مثلا این کد میتونه فایل ها PNG رو لود کنه خیلی کوتاه و خیلی قوی

CD.ShowOpen
Dim img As New WIA.ImageFile
img.LoadFile CD.FileName
Set Picture1 = img.FileData.Picture
Set img = Nothing

فقط برای استفاده از این کد باید کتابخانه Microsoft Windows Image Acquisition Library v 2.0 اضافه بشه