PDA

View Full Version : تبدیل متن به گفتار فارسی سی شارپ

poooooooo
پنج شنبه 24 مهر 1399, 15:23 عصر
من خیلی تلاش کردم بتونم یک api رایگان و افلاین یا حتی از speeh recogintion که در ویال استدیو سی شارپ وجود داره استفاده کنم تا بتونم یک متن فارسی را به صورت صوتی با استفاده از سی شارپ یا C# بگه احیانا شما لایبری یا روشی میشناسید که بتونه بهم بگه از چه لایبری یا .. برای اینکه زبان فارسی را ساپورت کنه بهم معرفی کند
من خیلی تلاش کردم بتونم یک api رایگان و افلاین یا حتی از speeh recogintion که در ویال استدیو سی شارپ وجود داره استفاده کنم تا بتونم یک متن فارسی را به صورت صوتی با استفاده از سی شارپ یا C# بگه احیانا شما لایبری یا روشی میشناسید که بتونه بهم بگه از چه لایبری یا .. برای اینکه زبان فارسی را ساپورت کنه بهم معرفی کند

M.sheaikhzadeh
سه شنبه 29 مهر 1399, 11:24 صبح
سلام
این یه نمونه برنامه تحت کنسول هست البته یه ذره تغییرش دادم ویندوز فرم هم داره الان ببین میتونی ازش سر در بیاری البته باید متن فارسی رو اول به فینگلیش تبدیل کنی بعد تو جعبه متن پایین بنویسی

voice.of.silence
پنج شنبه 22 آبان 1399, 07:20 صبح
سلام دوست عزیز:
من خودم از صفحه خوان یا همان تبدیل متن به گفتار NVDA استفاده می کنم و برای اینکه بتونه فارسی بخونه از کتابخانه ی espeak استفاده می کنم، اما نتونستم که از قابلیت آن در visual studio استفاده کنم.
شما می تونید Screen Reader API .NET Wrapper
را در پروژه خود نصب کنید.
در صوقت پیش فرض به زبان انگلیسی است و برای اینکه بتونید از فارسی استفاده کنید باید از کتابخانه ی NVDA استفاده کنید که در ریفرنس موجوده .
متاسفانه من نتونستم که nvda رو آدرس دهی کنم .
خوشحال می شم اگه شما تونستید ما رو هم از تجربیات تون بهره مند کنید.
موفق باشید.