PDA

View Full Version : سوال: استفاده از sqlFileStream در برنامه

mmbguide
شنبه 10 آبان 1399, 20:15 عصر
سلام

من در برنامم جهت ارسال فایل به سرور از sqlFileStream استفاده میکنم ولی مشکل اصلی اینکه که حتما باید Integrated Security را فعال کنم و برابر True قرار بدم و اگر فعال بشه Clientها در زمان اجرای برنامه با خطای Untrusted Domain مواجه میشن. لطفا اگر اطلاعاتی دارید راهنمایی بفرمایید. استفاده از sqlFileStream برام اجباریه و از طرفی هم نمیدونم چور باید مشکل Untrusted Domain را نیز حل کنم.

ممنون

mmbguide
چهارشنبه 14 آبان 1399, 20:32 عصر
یکی از مشکلات دیگه در زمان بارگذاری فایل های حجیم هستش. در زمان بارگذاری هیچ دستوری رو جدول کار نمیکنه (select, update, insert) تا کاربر بارگذاری فابل تمام بشه. آیا راه حلی وجود داره؟ یعنی اگر تعداد کاربران زیاد بشه باید چکار کرد؟

voice.of.silence
پنج شنبه 22 آبان 1399, 07:47 صبح
یکی از مشکلات دیگه در زمان بارگذاری فایل های حجیم هستش. در زمان بارگذاری هیچ دستوری رو جدول کار نمیکنه (select, update, insert) تا کاربر بارگذاری فابل تمام بشه. آیا راه حلی وجود داره؟ یعنی اگر تعداد کاربران زیاد بشه باید چکار کرد؟

سلام دوست عزیز:
بهتره از برنامه نویسی موازی استفاده کنید.
موفق باشید.

mmbguide
پنج شنبه 22 آبان 1399, 08:13 صبح
سلام

میشه بیشتر توضیح بدید. بیشتر مشکلم در سمت SQL Server هستش. زمانی که فایل رو به سرور ارسال میکنم مشکل با خود sql دارم. نمیتونم Select کنم مگر اینکه فایل کاملا ثبت بشه.