PDA

View Full Version : مسیر دهی url در کار با ajax هنگام پابلیش در هاست

EBRAHIMIEKOKDARAGHI
سه شنبه 13 آبان 1399, 13:27 عصر
با سلام و خدا قوت خدمت اساتید بزرگوار و دوستان برنامه نویس
من یه وبسایت با تکنولوژی core ساختم که خیلی از ویو ها از ajax استفاده کردم مشکل از جایی شروع شد که وبسایت رو پابلیش کردم رو plesk هاست و متوجه شدم که آدرس دهی url اون جا مشکل داره درحالی iis express و iis این کد به درستی کار میکنه لطفا راهنمایی کنید خیلی ضروری هستش

$.ajax({ url: "/UserRole/AddUserRole",
data: { strData: strInsert, UserId: userId },
type: "Post",
dataType: "Json",
cache: false,
success: function(result) {

alert(result);
location.href = '/Admin/IndexUser';
},
error: function(result) {
alert(result);
}
}).delay(100);

ضمنا با استفاده از ~ مشکل در هاست حل شد ولی مشکل اینجاست که تولوکال کار نمی کرد و هربار برای پابلیش باید ما کلی تعییر بدیم تا حل بشه

مهدی کرامتی
سه شنبه 13 آبان 1399, 17:05 عصر
از اونجایی که جاوا اسکریپت نمی تونه ~ رو هندل کنه، من اکثرا در کد Razor در خط بالاتر از جایی که جاوا اسکریپت شروع میشه، با استفاده از Url.Content یا Url.Action این لینک ها رو تبدیل می کنم و داخل متغیرهای جاوا اسکریپت قرار میدم، سپس در جاوا اسکریپت ازشون استفاده می کنم.

EBRAHIMIEKOKDARAGHI
سه شنبه 13 آبان 1399, 20:11 عصر
با تشکر از پاسخ شما من از کد زیر استفاده کردم تولوکال مشکلی نبود ولی در هاست جواب نداد

url: "@Url.Action("AddUserRole", "UserRole", new { Area ="Admin"})"

مهدی کرامتی
سه شنبه 13 آبان 1399, 21:59 عصر
با تشکر از پاسخ شما من از کد زیر استفاده کردم تولوکال مشکلی نبود ولی در هاست جواب نداد

url: "@Url.Action("AddUserRole", "UserRole", new { Area ="Admin"})"

شما فقط میگی تو لوکال، یا هاست جواب نداد. اگر دنبال پاسخ هستی، نمونه خطایی که میده یا وضعیت لینک در Console در Developer Tools، و همچنین اینکه در هاست، پروژه در فولدر اصلی آپلود شده یا ساب فولدر، و یا در یک Virtual Directory یا Application رو هم بنویس.