PDA

View Full Version : استفاده ازکریستال ریپورت بدون نصب کریستال ریپورت

blue_prince_21
دوشنبه 29 آبان 1385, 22:18 عصر
چگونه میتوان فایل اجرایی خود را که در آن از ابزارهای Crystal Report استفاده شده را در سیستمی که برنامه Crystal Report در آن نصب نشده بدون خطا اجرا کرد؟
البته به همراه فایلهای موردنیاز dll و ocx استفاده شده Crystal Report
من هنگامی که فایلهای dll مربوط به Crystal Report برنامه را کنار فایل اجرایی می گذارم و در سیستمی که Crystal Report در آن نصب نیست اجرا می کنم خطای رجیستر میدهد.
لطفا کمک کنید!

Armin62
سه شنبه 30 آبان 1385, 10:22 صبح
با ید برای برنامت Setup بسازی من برای این کار Install Shiled رو توصیه میکنم

amirhosein
سه شنبه 30 آبان 1385, 13:13 عصر
اگر نسخه کریستال ریپورت شما رجیستر نشده باشد حتی با ساختن setup هم مشکلت حل نمیشه .

vb341
سه شنبه 30 آبان 1385, 14:04 عصر
اگر ستاپی که میسازین بر وری ویندوز 98 نصب بشه باید جداگانه کریستا رو نصب کنید ولی برای نصب فایا یتاپی که تو برنامش از کریستال رپورت استفاده شده در ویندوز xp نیازی به نصب کریستال ریپورت نیست . حتی اگر ستاپ رو با خود وی بی ساخته باشین

riyahiyan
چهارشنبه 01 آذر 1385, 22:30 عصر
آخه مشکل اینه که تو XP هم کا نمیکنه. یه Dll میخواد وقتی بهش میدی میگه Can not creat object....

Sharif Lotfi
پنج شنبه 02 آذر 1385, 07:42 صبح
یا فایل Merge module ر ضمیمیه برنامت کن . یا موقعی که داری با setup خود ویژوال استودیو setup می سازی توی گزینه هاش یه جایی داره که شما می تونی انتخاب کنی که فایلهای مورد نیاز از مسیر سی دی setup نصب بشن نه از web و در قسمت فایلهای ضمیمه جلوی crystal Report تیک بزن . موفق باشی

riyahiyan
پنج شنبه 02 آذر 1385, 21:46 عصر
آقای لطفی ممنون از راهنماییتون اگه در مورد Merge module توضیح بدبن ممنون میشم و در مورد ساخت Setup من از Installshield استفاده میکنم آیا برای اون هم راهی وجود داره.

amirhosein
یک شنبه 05 آذر 1385, 08:17 صبح
اگر ستاپی که میسازین بر وری ویندوز 98 نصب بشه باید جداگانه کریستا رو نصب کنید ولی برای نصب فایا یتاپی که تو برنامش از کریستال رپورت استفاده شده در ویندوز xp نیازی به نصب کریستال ریپورت نیست . حتی اگر ستاپ رو با خود وی بی ساخته باشین
فرمایش شما صحیح نیست من setupهایی ساخته ام که روی 98 درست کار میکنه و احتیاج به نصب کریستال هم نیست .

riyahiyan
یک شنبه 05 آذر 1385, 19:20 عصر
خوب پس مشکل از کجاست؟

khomar
یک شنبه 05 آذر 1385, 23:58 عصر
چگونه میتوان فایل اجرایی خود را که در آن از ابزارهای Crystal Report استفاده شده را در سیستمی که برنامه Crystal Report در آن نصب نشده بدون خطا اجرا کرد؟
البته به همراه فایلهای موردنیاز dll و ocx استفاده شده Crystal Report
من هنگامی که فایلهای dll مربوط به Crystal Report برنامه را کنار فایل اجرایی می گذارم و در سیستمی که Crystal Report در آن نصب نیست اجرا می کنم خطای رجیستر میدهد.
لطفا کمک کنید!
منم مثل ایشون همین مشکل رو دارم اما مال من وقتی روی یه سیستم که کریستال نداره برنامه رو که با خود وی بی ستاپ کردم نصب می کنم خطای رجستر نمی ده فقط می گه physicsl database not found که این خطا هم با نصب کریستال بر طرف می شه اما من همچنان مشکل ایشون رو دارم

taze_kar
سه شنبه 07 آذر 1385, 13:32 عصر
میشه بگید دقیقا کدوم فایلهاروضمیمه کنیم تا نیاز به نصب کریستال نباشه؟

a_mohammadi_m
چهارشنبه 13 دی 1385, 11:44 صبح
با سلام
من برای کار با نسخه 7 کریستال هیچ مشکلی پیدا نکردم
ولی در نسخه 9 مخصوصا در ویندوز 98 فایلهای مربوط به پشتیبانی یونی کد را گیر می دهد و مجبور می شوم خود کریستال را هم نصب کنم

vb341
پنج شنبه 14 دی 1385, 23:52 عصر
در مورد ورژن 11 هم یه برنامه کوچولو ساختم و ستاپ اون رو با اینستال شیلد 9 دولوپر و اضافه کردن مرج ماژوالهای کریستال 11 ساختم و رو XP هم نصب شد و مشکلی نداشت

Armin62
دوشنبه 09 بهمن 1385, 09:16 صبح
من با کریستال 10 کار میکنم مرج ماژوالهای کریستال 10 رو هم گرفتم ولی وقتی به برنامم اضافه میکنم هیچ فایلی رو نصب نمی کنن(از installshield 10.5 استفاده میکنم)

Armin62
چهارشنبه 18 بهمن 1385, 11:09 صبح
یک سوال فنی
من برنامه ای ساختم با vb و با بانک اکسس و از کریستال 8.5 هم برای گزارش گرفتن استفاده کردم ولی چون برای بانک اکسس پسورد گزاشتم هنگام لود فرم گزارش خطا میده آیا کسی نمونه برنامه و یا راه حلی داره (در کریستال 10 مشکلی نیست و خطا نمیده و لی برای ستاب ساختن با 10 مشکل دارم)

vb141 عزیز مرج ماژول ها رو به چه صورتی به Installshield اظافه کردی با کپی کردن در شاخه مرج ماژول Common Files یا به طریق دیگری اگه توضیح کاملی در این مورد بدین ممنون میشم

amirhosein
یک شنبه 29 بهمن 1385, 07:35 صبح
یک سوال فنی
من برنامه ای ساختم با vb و با بانک اکسس و از کریستال 8.5 هم برای گزارش گرفتن استفاده کردم ولی چون برای بانک اکسس پسورد گزاشتم هنگام لود فرم گزارش خطا میده آیا کسی نمونه برنامه و یا راه حلی داره (در کریستال 10 مشکلی نیست و خطا نمیده و لی برای ستاب ساختن با 10 مشکل دارم)

نمی دونم چکار کردین ولی من چند تا پروژه با همین وضعیت نوشتم و هیچ مشکلی هم نداشتم.الان هم دم دستم نیستن و گرنه میفرستادم.

vbhamed
دوشنبه 07 اسفند 1385, 22:48 عصر
سلام
من از کریستال 9 استفاده کردم و با wise Installer براش Setup ساختم
درست هم کار می کنه
خیلی برنامه خوبیه

vb341
سه شنبه 08 اسفند 1385, 03:07 صبح
دوست عزیز با کدو ورژن وایز ستاپ ساختی ؟ اگر میشه نحوه کار رو بصورت خلاصه تو یه فایل تکست آپلود کن . ممنون

vbhamed
سه شنبه 08 اسفند 1385, 17:15 عصر
با wise 9.1
البته کلی فایل هم دانلود کردم یا ازین ور اونور گرفتم
حجمش زیاد شده
نزدیک 90 مگابایت
اگه بخوای باید با سی دی واست بفرستم