PDA

View Full Version : سوال: کامپوننت رایگان جایگزین تلریک

mehran6764
دوشنبه 20 بهمن 1399, 13:50 عصر
کنترل های استاندارد ویندوز فرم جذابیتی ندارن و برای کاربران خسته کننده به نظر میان ، سفارشی سازی این کنترل ها با کد هم کار حوصله بری است
کامپوننت هایی مثل تلریک هم به خاطر اینکه کرک شدن ، این نگرانی رو دارم بعد از مدتی از کار می افتن به خاطر کرک بودنش..
چه جایگزین های رایگانی برای تلریک هست ؟

پی نوشت : پروژه ام با VS2010 هست ، انت 4 و کارفرما اصرار داره که روی ویندوز XP هم اجرا بشه

SajjadKhati
دوشنبه 20 بهمن 1399, 14:00 عصر
سلام
چرا به سمت wpf کوچ نمیکنید؟

کنترل های (پر کاربرد) آماده و شخصی سازی شده در همین انجمن قرار داده شد .
بنابراین نیاز به یادگیری اون جور نیست که بخواین یاد بگیرین تا شخصی سازی کنین . فقط در حد استفاده کردن که بسیار آسونه .

mehran6764
دوشنبه 20 بهمن 1399, 18:01 عصر
سلام
چرا به سمت wpf کوچ نمیکنید؟

کنترل های (پر کاربرد) آماده و شخصی سازی شده در همین انجمن قرار داده شد .
بنابراین نیاز به یادگیری اون جور نیست که بخواین یاد بگیرین تا شخصی سازی کنین . فقط در حد استفاده کردن که بسیار آسونه .

متاسفانه اونقدر وفت ندارم که اولwpf رو یاد بگیرم بعد پروژه ام رو تموم کنم

mehran6764
سه شنبه 21 بهمن 1399, 21:39 عصر
من همچنان دنبال جواب این سوالم

مهدی کرامتی
چهارشنبه 22 بهمن 1399, 10:59 صبح
کنترل های استاندارد ویندوز فرم جذابیتی ندارن و برای کاربران خسته کننده به نظر میان ، سفارشی سازی این کنترل ها با کد هم کار حوصله بری است
کامپوننت هایی مثل تلریک هم به خاطر اینکه کرک شدن ، این نگرانی رو دارم بعد از مدتی از کار می افتن به خاطر کرک بودنش..
چه جایگزین های رایگانی برای تلریک هست ؟

پی نوشت : پروژه ام با VS2010 هست ، انت 4 و کارفرما اصرار داره که روی ویندوز XP هم اجرا بشه

تنها ورژنی از کامپوننت های تلریک که به صورت کرک شده ارائه شدند ورژن 2004 اش بود. بعد از اون، یک عده آدم خیر که به فکر برنامه نویس های ایرانی و امثال ما که از دسترسی آزادانه به شبکه های مالی جهانی محروم بوده و امکان تهیه کردیت کارد و ... نداریم، بودند، شروع کردند شروع به انتشار ورژن دولوپر کامپوننت های تلریک. کامپوننت هایی از تلریک که انتهای نام فایل Installer شون کلمه Dev_ یا Commercial داره در حقیقت نسخه کامل و بدون محدودیت هست و هیچ وقت از کار نمی افتد. بروید با خیال راحت ازشون استفاده کنید.

تقریبا هیچ کامپوننت رایگانی هم با امکانات تلریک وجود نداره، پس وقت تون رو برای جستجو تلف نکنید.

NasimBamdad
چهارشنبه 22 بهمن 1399, 11:00 صبح
چرا نگران کرک شون هستی ؟ چند سالیه استفاده می کنم و مشکلی ندارن . DevExpress, Telerik و ....

NasimBamdad
چهارشنبه 22 بهمن 1399, 11:13 صبح
نسخه Retail استفاده کنید ، بدون محدودیت و ....

Helpco
جمعه 24 بهمن 1399, 20:32 عصر
ممکن لینک دانلود بدید

مهدی کرامتی
جمعه 24 بهمن 1399, 22:50 عصر
ممکن لینک دانلود بدید
در Downloadly.ir و سایت های مشابه لینک دانلودش هست.