PDA

View Full Version : نمایش استریم صفحه دسکتاپ برای چند کلاینت با تنظیمات دلخواه در سی شارپ(لطفا راهنمایی کنید)

arastoahmadi
شنبه 02 اسفند 1399, 18:12 عصر
با سلام

دوستان من با سیگنال آر و سی شارپ یه برنامه ساده نوشتم که تصویر یک کلاینت رو درصورتی که کلاینت های دیگر درخواست کنند براشون استریم انتقال میده ، حالا من تو کلاینت اپه سیستمی که تصویر دسکتاپ رو برای کلاینت های دیگه انتقال میده یه Thread تعریف کردم و با استفاده از تایمر هر دو ثانیه تصویر دسکتاپ رو مطابق با تنظیمات کلاینتی که درخواست کرده میفرسته مثلا من A از کلاینت B (کلاینتی که تصویر دسکتاپ رو انتقال میده) درخواست انتقال تصویر با فریم 1 و حداقل کیفیت رو دارم ، و همرمان با من کلاینت C از کلاینت B درخواست انتقال تصویر با حداکثر کیفیت رو داره و وقتی این درخواست برای کلاینت B ارسال میشه کلاینت B انتقال تصویر رو براساس تنظیمات کلاینت C انجام میده و حتی اگه کلاینت C و یا خود من A درخواست توقف انتقال تصویر رو بزنم برای هردو تامون انتقال تصویر متوقف خواهد شد درحالی که فقط باید برای من تصویر متوقف بشه و برای سایر کلاینت ها باید تصویر رکورد بشه ، ممنون میشم کمکم کنید و بفرمایید که چطوری باید این مشکل رو حل کنم

Mahmoud.Afrad
سه شنبه 05 اسفند 1399, 02:56 صبح
لیستی از کلاینتهای حاضر در جلسه دارید. تا زمانی که این لیست خالی نشده یا سرور به جلسه خاتمه نداده ، ارسال تصویر به این لیست ادامه پیدا میکنه. کلاینت در صورت توقف استریم باید از لیست حذف بشه و چک بشه لیست خالی هست یا نه.
تنظیمات هر کلاینت رو هم توی همون لیست داشته باشید. کیفیت ها رو بدست بیارید و تصویر با کیفیتهای درخواستی ایجاد کنید و برای هر کلاینت تصویر مناسب بفرستید.

arastoahmadi
سه شنبه 05 اسفند 1399, 14:15 عصر
ممنون از پاسختون دوست عزیز ولی من بحثم سر همون ارساله بود آیا میشه از داخل یه ترد این ارسال رو به همه کلاینت ها انجام داد و یا باید چندین ترد ایجاد بشود ممنون میشم راهنمایی کنید