PDA

View Full Version : get file modifed

qasemf
یک شنبه 17 اسفند 1399, 14:27 عصر
سلام چطوری میشه لیست فایلهایی که مثلا نامشون تغییر کرده رو پیدا کرد؟

DirectoryInfo di = new DirectoryInfo(@"D:");
FileSystemInfo[] files = di.GetFileSystemInfos();
var orderedFiles = files.OrderBy(f => f.LastWriteTimeUtc);

// Show results.
foreach (var f in files)
{
Console.WriteLine("{0}", f.Name);
}

این نمونه ای هست که تست کردم ولی درست جواب نمیده
من میخوام به محض اینکه یه فایلی تو سیستم ویرایش شد...تو برنامه نام اون فایل نشون داده بشه

the king
یک شنبه 17 اسفند 1399, 19:50 عصر
سلام چطوری میشه لیست فایلهایی که مثلا نامشون تغییر کرده رو پیدا کرد؟

DirectoryInfo di = new DirectoryInfo(@"D:");
FileSystemInfo[] files = di.GetFileSystemInfos();
var orderedFiles = files.OrderBy(f => f.LastWriteTimeUtc);

// Show results.
foreach (var f in files)
{
Console.WriteLine("{0}", f.Name);
}

این نمونه ای هست که تست کردم ولی درست جواب نمیده
من میخوام به محض اینکه یه فایلی تو سیستم ویرایش شد...تو برنامه نام اون فایل نشون داده بشه
نباید جستجو کنید، باید با رخداد متوجه بشوید، این کدی که اجرا می کنید بر اساس رخداد نیست، باید از Watcher ها استفاده کنید که عملیات فایل رو با رخداد به برنامه اطلاع بدهند.
مثلا بگه در فولدر فلان نام قبلی فلان تغییر کرد به نام جدید بهمان :
153093

qasemf
پنج شنبه 21 اسفند 1399, 00:49 صبح
نباید جستجو کنید، باید با رخداد متوجه بشوید، این کدی که اجرا می کنید بر اساس رخداد نیست، باید از Watcher ها استفاده کنید که عملیات فایل رو با رخداد به برنامه اطلاع بدهند.
مثلا بگه در فولدر فلان نام قبلی فلان تغییر کرد به نام جدید بهمان :
153093

مهندس تا بحال تو محیط کنسول از این روش اسفاده کردید؟ اخه خیلی برام جالبه چرا یه نتایجی برام اتفاق میافته که اصلا قابل درک نیست!!!!
مثلا 20 تا دایرکتوری رو یکی یکی delete میکنم از یه جایی به بعد هرچی پاک میکنم دیگه نشون نمیده که چه فایل ها و یا دایرکتوری هایی رو حذف کردم !!! مشکل خاصی وجود داره؟

the king
پنج شنبه 21 اسفند 1399, 03:02 صبح
مهندس تا بحال تو محیط کنسول از این روش اسفاده کردید؟ اخه خیلی برام جالبه چرا یه نتایجی برام اتفاق میافته که اصلا قابل درک نیست!!!!
مثلا 20 تا دایرکتوری رو یکی یکی delete میکنم از یه جایی به بعد هرچی پاک میکنم دیگه نشون نمیده که چه فایل ها و یا دایرکتوری هایی رو حذف کردم !!! مشکل خاصی وجود داره؟
FileSystemWatcher همیشه FileSystemWatcher ئه، برایش فرقی نمی کنه که رابط کاربر چه پلتفرمی ئه.
چه محیط گرافیکی باشه و چه متنی، رخداد های FileSystemWatcher عمل می کنه.
153122
باید کدتون رو بررسی کنید تا ببینید ایراد در کجای کد شما است.

qasemf
یک شنبه 24 اسفند 1399, 08:23 صبح
FileSystemWatcher همیشه FileSystemWatcher ئه، برایش فرقی نمی کنه که رابط کاربر چه پلتفرمی ئه.
چه محیط گرافیکی باشه و چه متنی، رخداد های FileSystemWatcher عمل می کنه.
153122
باید کدتون رو بررسی کنید تا ببینید ایراد در کجای کد شما است.

درست شد ممنون
فقط یه سوال دیگه داشتم میخواستم بدونم زمانیکه یه فایل کپی میشه و داخل یه دایرکتوری دیگه ریخته میشه کدوم متد پیغام میده؟ on create یا on chenge ?