PDA

View Full Version : سوال: کنترل ورود و خروج انبار با اکسس

mehdi130
جمعه 03 اردیبهشت 1400, 18:40 عصر
سلام دوستان
من به تازگی جایی مشغول بکار شدم(کارگاه تولید کت چرم)
بخش انبارشون با سند کاغذی کنترل میشه

بزرگواری میتونه کمکم کنه که ورود و خروج انبار با اکسس کننترل کنم . به اینصورت
که روزانه نزدیک 100 بسته که شامل تیکه های برش خورده چرم مربوط به کت وارد انبار میشه( اصطلاحا میگیم کار نیمه ساخته)
که برای این 100 عدد کت چرم.. 100 عدد آستر دوخته میشه و وارد انبار میشه
مرحله بعدی کار نیمه ساخته و آستر تحویل خیاط داده میشه برای دوخت کت چرم.

کت ها هم دارای اسامی (مدل های) مختلف و رنگهای مختلف در سایز های s-m-l-xl-2xl-3xl-4xl میباشد.

حال بزرگواری میتونه کمکم کنه که میزان ورودی و خروجی روزانه این انبار با اکسس کنترل کنم.
گزارش بدم به مافوقم که چقدر کار نیمه ساخته از فلان مدل با بهمان رنگ و سایز وارد و خارج شد و همین گزارش برای آستر در مدل و رنگ و سایز مختلفی ارایه بدم
و همچنین چند کار نیمه ساخته و آستر تحویل خیاط ها (به تفکیک اسامی خیاط) دادم.

ممنون از راهنماییتون.

mazoolagh
شنبه 04 اردیبهشت 1400, 10:17 صبح
سلام و روز خوش
دوستانه راهنمایی کنم که اگر دانش و مهارت های اولیه لازم رو نداشته باشین، به این روش تنها وقت تون رو تلف میکنین و دست آخر هم نتیجه نمیگیرین.

شاید یک برنامه براتون بنویسن که کار شما رو تا حدی یا حتی به ظاهر کامل انجام بده، ولی همیشه برای کوچکترین تغییری نیازمند کسی هستین که برنامه رو نوشته.
اینجا پر از نمونه برنامه های ناقص و رها شده است. اگر همین روش برای شما خوبه که هیچ، صبر کنین تا یکی از اعضا حوصله و وقت آزاد داشته باشه و دعا کنین که تا آخر کار کنار شما بمونه.
اگر واقعا دنبال انجام کارتون هستین یک درخواست در سایت های فریلنسری بدین.

اما اگر مقدمات کار رو میدونید باید یک نمونه اولیه بنویسین و مشکلات و پرسش هاتون رو اینجا مطرح کنین.