PDA

View Full Version : lighttool activex control

m-amini
پنج شنبه 02 آذر 1385, 21:56 عصر
من در برنامه ام از activex های light می خواهم استفاده کنم . و cd مربوط به آن ها را تهیه کرده ام. این activex ها را نصب می کنم و سپس با یک فایل اجرایی و با کد رجیستری که در اختیار دارم آن را می توانم رجیستر کنم . ولی وقتی برنامه را با این activex ها به کامپیوتر دیگری انتقال می دهم دوباره نیاز است که کد رجیستری را برای آن وارد کنم .ونمی توانم از طریق کد نویسی ،کد رجیستری را در برنامه ام اضافه کنم چه می توانم انجام دهم و آیا کسی نسخه ی رجیستر شده و قابل حمل آن را دارد .
این activex ها را می توان در سایت lightTool.com پیدا کرد.

حامد مصافی
شنبه 04 آذر 1385, 15:42 عصر
سلام
اینگونه کنترل ها یک لیسانس دارند که باید در کنار کنترل نصب شود.
به مستندات همراه کنترل ها مراجعه کنید

m_zi
یک شنبه 19 اسفند 1386, 13:33 عصر
سلام
اینگونه کنترل ها یک لیسانس دارند که باید در کنار کنترل نصب شود.
به مستندات همراه کنترل ها مراجعه کنید

سلام
خسته نباشید
من در تمام برنامه ام از این activex استفاده کرده ام حالا که برنامه ام تمام شد و برنامه نصب پروژه ام را ساختم و روی کامپیوتر کاربر نصب کردم پیغام خطا راجع به کامپونت بالا و رجیستر نشدن آن می دهد و برنامه ام اجرا نمی شود حالا باید چه کار کنم . 6 ماه است که دارم روی پروژ ه ام کار می کنم و الان چنین پیغامی می دهد . تو رو خدا هر کسی هر راهنمایی به ذهنش می رسه بگه .

مرسی

fireman
دوشنبه 20 اسفند 1386, 22:37 عصر
با سلام هنگام ساختن setup فایل btnlight.dll ر ا از شاخه سیستم ویندوز خود به برنامه اضافه کنید بعد از نصب برنامه در کامپیوتر دیگر ،‌ کامپیوتر را restart کنید برنامه شما بدون مشکل اجرا خواهد شد!!!!