PDA

View Full Version : منابع کارشناسی ناپیوسته

SYSMAN
جمعه 03 آذر 1385, 17:47 عصر
کسی از دوستان منابع کارشناسی ناپیوسته نرم افزار رو می دونه؟

mehrpouya
سه شنبه 07 آذر 1385, 00:43 صبح
اگه می خواین غیرانتفاعی قبول شین مقسمی , نیز جزوات پارسه بخونین !!!!
ساختمان داده ها - سیستم عامل
مدار منطقی - برنامه نویسی کامپیوتر(c وpascal
ذخیره و بازیابی اطلاعات - ریاضی-آمار

Microsoft.net
سه شنبه 07 آذر 1385, 16:38 عصر
من 5 سال پیش همین کتابای مقسمی و چندتا دیگه که تو بازار هست رو خوندم و رتبم هم 3 شد تو کشور سربازی هم معاف شدم . کاردانی به کارشناسی چیزی نداره واقعا یکم فشار بیارین قبولین .ان شاالله بعدا که خواستید ارشد امتحان بدید بعد میبینید که کنکور یعنی چه !!! سر فصل یعنی چه !!!. امید وارم موفق بشین همه

samanta_helliran
سه شنبه 14 آذر 1385, 23:42 عصر
salam be nazare shoma adam az key shoro kone be khonadan khobe man alan terme 2 hastam?

D32.00110
چهارشنبه 15 آذر 1385, 16:02 عصر
من 5 سال پیش همین کتابای مقسمی و چندتا دیگه که تو بازار هست رو خوندم و رتبم هم 3 شد تو کشور سربازی هم معاف شدم . کاردانی به کارشناسی چیزی نداره واقعا یکم فشار بیارین قبولین .ان شاالله بعدا که خواستید ارشد امتحان بدید بعد میبینید که کنکور یعنی چه !!! سر فصل یعنی چه !!!. امید وارم موفق بشین همه

کاردانی به کارشناسی اگه بخای تو سراسری قبول بشی فکر نکم به این راحتی ها باشه حالا شما 3
شودی خودش کلیه

اقا یه کم امید دادی حالا اون فشار بیارین که میگی تا حده مرگه یا ؟ :لبخند:

SYSMAN
شنبه 18 آذر 1385, 21:16 عصر
جالبه چقدر از استاد مقسمی تعریف می کنند (خوبه حالا استاد خود ما هست تو دانشگاه)
سراسری مهم هست، قبول شدن تو آزاد فرق می کنه (از جهت پولی)

alimaker
شنبه 18 آذر 1385, 22:10 عصر
راستی کنکور دانشگاه جامع هم نزدیک پذیرش هم بدک نیست البته در تهران. چون تو شهر ما ظرفیت فقط 80 نفره ...
از دوستان کسی هست که کارشناسی رو تو این دانشگاه خونده باشن . اگه آره کمک کنن.
راستی اگه رتبه 3 کنکور تو ارشد قبول نشه پس وا ویلا:ناراحت: :ناراحت: :ناراحت:

overactive
شنبه 09 دی 1385, 00:40 صبح
سلام دوستان ...

من تو کنکور امسال قبول شدم ... از جزوات و آزمونهای پارسه و بعضی کتابهای مقسمی استفاده کردم .

تقریبآ دو ماه خوندم (از 19 اردیبهشت تا کنکور)

اگر می خواید قبول شید باید تخصصی ها رو حداقل 40% بزنید و برنامه نویسی رو هم کمش 30% . ریاضیات هم خیلی می تونه کمک کنه .

فقط نکته ای که هست اینکه از امسال همه سوالها مفهومی شدن ... یعنی فرم تستهایی که تو کتابای تست خونده بودیم با کنکور زمین تا آسمون فرق داشت .

امیدوارم همگی موفق باشید .

miracle
شنبه 09 دی 1385, 09:47 صبح
منم کتاب های مقسمی و جزوات پارسه رو خوندم البته من کنکور سراسری شرکت نکردم:چشمک:
آزاد و علمی کاربردی شرکت کردم که هر دو رو قبول شدم

Microsoft.net
شنبه 09 دی 1385, 17:17 عصر
راستی اگه رتبه 3 کنکور تو ارشد قبول نشه پس وا ویلا:ناراحت: :ناراحت: :ناراحت:

فکر کردی قبول شدن تو کاردانی به کارشناسی خیلی افتخاره ؟! با این وضعیت ضیعف ریاضی و زبان بچه های کاردانی که کار سختی نیست ولی وقتی میخوای تو ارشد کنکور بدی و رقیبات بچه های دانشگاه شریف و امیر کبیر و علم و صنعت و ... هستند و ظرفیت دانشگاه علم و صنعت فقط 5 نفره و یا ضرفیت دانشگاه امیر کبیر فقط 4 نفره اون موقع است که معنی سخت بودن رو به طور محسوسی درک می کنی ...!!!

در ضمن به نظر من واسه کاردانی به کارشناسی خوندن فقط کتابای مقسمی کفایت میکنه من که خودم همینا رو خوندم فقط . وسلام

someCoder
یک شنبه 10 دی 1385, 15:14 عصر
وقتی میخوای تو ارشد کنکور بدی و رقیبات بچه های دانشگاه شریف و امیر کبیر و علم و صنعت و ... هستندوالله من که اکثر بچه هایی که تو ارشد میبینم از دانشگاه آزاد اومدن! مخصوصا که از سال دیگه هم که آ.ت.ت نباشه، احتمالا تعدادشون بیشتر هم میشه

saber3d
یک شنبه 10 دی 1385, 15:57 عصر
سلام.

آره کارشناسی ناپیوسته قبول شدنش خیلی راحته. من خودم هم فقط دو ماه خوندم شمسی پور قبول شدم. میشه گفت اصلا قابل مقایسه با ارشد نیست. وضعیت ریاضی و زبان در کارشناسی ناپیوسته افتضاح است. همچنین خودم.

البته به جناب Microsoft.net هم عرض کنم که کنکور های اخیر ۸۳ به بالا نسبت به قبل سخت تر شده. اما در کل با ایشان کاملا موفقم.

همین کتاب های مقسمی رو هم فقط بخون.

alimaker
دوشنبه 11 دی 1385, 13:13 عصر
اولا دوستهای خوبم لطف کنین و بگین که کدام دانشگاه سراسری قبول شدین... چرا:
1- چون اولا والله ما تو دفترچه امسال غیر بیرجند و باهنر 42 نفر ظرفیت پذیرش داشتیم که دانشگاههای غیر انتفاعی هم که خوب سراسری نیستند و فرقی با آزاد ندارن بلکه بدترن.
ولی با نظر شما در مورد وضعیت خراب درس های ریاضی و زبان کاملا موافقم ولی نمیدون اشکال کار کجاست که این طوری شده.
2- در ضمن فدای سخنان گهر بار شما بشم اگه مردین بیاین کنکور کاردانی به کارشناسی سال 84و 85 رو ببینین و تعداد شرکت کننده ها رو و بعد ...
اگه لطف کردین یه راهی هم برای تقویت ریاضی پیش پامون بزارین

the Dead
دوشنبه 06 فروردین 1386, 22:09 عصر
لطفاً اولاً فارسی تایپ کنید
بعدشم یک سوال خودم داشتم از دوستان
آیا کتاب مفاهیم سیستم عامل جناب مقسمی کافی هست یا باید
کتاب کنکور ویندوز و لینوکس ایشان را هم خرید

miracle
سه شنبه 07 فروردین 1386, 00:03 صبح
ویندوز و یونیکس رو هم باید بخونبد ...

naeemi-h
جمعه 07 اردیبهشت 1386, 11:28 صبح
سلام
اگر می خواهی در کاردانی به کارشناسی شرکت کنی پیش نهاد می کنم از کلاس ها وکتابهای مهندس مقسمی استفاده کنی . من این کار و کردم و قبول شدم سال 84- شماره تلفن موسسه مهندس پشت کتابهاش نوشته شده.

saeed_Z_F
شنبه 08 اردیبهشت 1386, 13:42 عصر
سلام
من نمی خام بگم کاردانی به کارشناسی کشکه ولی خیلی هم سخت نیست یه ذره همت کنی و از منابع خوب مثل مقسمی و عادلی نیا و... استفاده کنید شک نکنید قبول میشید .
ولی از الان میگم ارشد شوخی بردار نیست (البته اینم بگم که کلی زمان و وقت میزاری برای کنکور ارشد بعد قبول شدن آخرش میگی حیفه عمرم حداقل تو کاردانی به کارشناسی نمی گی حیف عمرم)

Milad Mohseny
سه شنبه 18 اردیبهشت 1386, 07:33 صبح
سلام دوستان
برای کنکور امسال چه کتاب هایی رو پیشنهاد میکنید؟ حدود 2 ماه دیگر بیشتر وقت نداریم.

the Dead
دوشنبه 24 اردیبهشت 1386, 07:49 صبح
برای درس زبان عمومی چه کتابی رو بگیرم خوبه؟

miracle
دوشنبه 24 اردیبهشت 1386, 09:29 صبح
اگر واسه آزاد می خونید جلد اول کتاب آقای حبیب وند رو بگیرید اگر هم که واسه کنکور سراسری می خواهید جلد 2 رو هم مطالعه کنید

azrat66
چهارشنبه 29 خرداد 1387, 21:19 عصر
سلام!
من عذرا(azra) هستم از مشهد. من مشكل بينايي دارم (بيماري RP). مدرك فوق ديپلم كامپيوترم را از دانشكده الزهرا گرفته ام و حالا مي خواهم كنكور كارداني به كارشناسي شركت كنم.دروس تخصصي را بد نمي زنم.(ساختمان 70و سي 70و ذخيره ،سيستم عامل و زبان تخصصي بالاي 40 ) اما به دليل همين مشكل بينايي توي خوندن رياضي خيل مشكل دارم. مي خواستم اگر مي شه منو راهنمايي كنيد. من نمي تونم توي كلاس هاي بيرون شركت كنم اگر يك سي دي آموزشي باشه براي من خيلي خوبه . كلا اگر دوستاني پيشنهادي دارن كه مي تونه در خوندن رياضي و امار كمك كنه ممنون مي شم بهم بگن.
ممنون (ضمنا اگر دوستان جزوه اي براي كارداني به كارشناسي دارن _به صورت اسكن شده_ كه مي تونن برام بفرستن ممنون مي شم)

به اميد موفقيت همه

farzad_delshad
پنج شنبه 30 خرداد 1387, 01:47 صبح
سلام
کارشناسی ناپیوسته واسه دانشگاه آزاد کشکه ولی واسه دانشگاه دولتی یه کوچولو همت میخواد من خودم دانشگاه علمی کاربردی ناپیوسته تموم کردم اونموقع یه خورده سخت بود ولی الان پذیرش زیاده.همه کتابای مقسمی خوبه ولی برای سیستم عامل مدرسان شریف رو هم حتما مطالعه کنید.اگر

amin_alexi
پنج شنبه 06 تیر 1387, 11:40 صبح
زیاد واسه ریاضی سخت نگیرین !!!
به شرطی که در صد تخصصی شما بالا باشه !!
من با ریاضی 0% تهران شبانه قبول شدم ... سال 83 ولی تخصصی رو ترکندم .. عمومی هام هم بالا بود ...

sokoote mordab
چهارشنبه 13 شهریور 1387, 01:59 صبح
سلام
من بیشتر قسمت ها را گشتم چیزی درست و کامل پیدا نکردم می خواستم منابع کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی را بدونم و سرفصل ها ان چه انتشاراتی؟

1. می خواستم بدونم قبولی در آزاد سخت تر است یا علمی کاربردی؟
2.بعد این مطلب درست است که بیشتر سوالات کنکور جامع علمی کاربردی مال سالهای گذشته است؟
3.سوالات سالهای گذشته جامع علمی کاربردی در اینترنت یا در کتابفروشی گیر میاد؟

ممنون

tiia_kahkeshan
پنج شنبه 02 مهر 1388, 09:57 صبح
سلام
منابع کارشناسی ناپیوسته آزاد را اگه بزارید ممنون میشم.

heartshunter
پنج شنبه 02 مهر 1388, 10:40 صبح
به اینجا حتما سر بزن:

http://forum.karshenasi.com/

http://www.karshenasi.com/

tiia_kahkeshan
پنج شنبه 02 مهر 1388, 11:31 صبح
www.karshenasi.com
این لینک را پیدا نمی کنه
can not display page