PDA

View Full Version : معرفی جی اس ام مودم برای ارسال اس ام اس

resident
دوشنبه 17 خرداد 1400, 08:44 صبح
سلام. وقت بخیر
کسی می تونه یه جی ای ام خوب برای ارسال SMS معرفی کنه که هم سرعت ارسالش خوب باشه هم کیفیتش و هم قیمتش ؟

جی اس امی باشه که خودتون باهاش کار کرده باشین و از عملکردش راضی بوده باشین.

آیا از موبایل نمیشه به عنوان gsm استفاده کرد؟

mazoolagh
دوشنبه 17 خرداد 1400, 13:48 عصر
آیا از موبایل نمیشه به عنوان gsm استفاده کرد؟

سلام و روز خوش
من خیلی سال پیش از موبایل استفاده کردم (هم سونی هم سامسونگ و هم نوکیا) و هیچ مشکلی هم نداشتم.
فقط فکر میکنم سرعت ارسال نسبت به مودم gsm پایینتر هست (با مودم کار نکردم البته)،

من هم با at command کار کردم و هم از اکتیوایکس kylix استفاده کردم ولی اکتیوایکس راحتتر هست، البته برای گوشی های جدید شاید این روش قابل استفاده نباشه و
لازم باشه که یک اپلیکیشن مثل your phone بسازین.

resident
سه شنبه 18 خرداد 1400, 19:35 عصر
سلام و روز خوش
من خیلی سال پیش از موبایل استفاده کردم (هم سونی هم سامسونگ و هم نوکیا) و هیچ مشکلی هم نداشتم.
فقط فکر میکنم سرعت ارسال نسبت به مودم gsm پایینتر هست (با مودم کار نکردم البته)،

من هم با at command کار کردم و هم از اکتیوایکس kylix استفاده کردم ولی اکتیوایکس راحتتر هست، البته برای گوشی های جدید شاید این روش قابل استفاده نباشه و
لازم باشه که یک اپلیکیشن مثل your phone بسازین.

بله سالها قبل بنده هم از گوشی استفاده کرده بودم اما الان با وجود موبایهای هوشمند ، نمیدونم چطور میشه این کار رو انجام داد

group45
شنبه 29 خرداد 1400, 17:34 عصر
سلام
شما اگه دنبال پنل اس ام اس باشید کارتون بسیار راحت و بی دردسر خواهد بود

resident
یک شنبه 30 خرداد 1400, 08:55 صبح
سلام
شما اگه دنبال پنل اس ام اس باشید کارتون بسیار راحت و بی دردسر خواهد بود

از پنل استفاده می کنم اما میوام از یه شماره ثابت ارسال بشه که برای اینکار باید خط خدماتی گرفت.
برخی شرکتهای پیامکی هم بسیاری از متن ها رو ارسال نمی کنن میگن تبلیغاتیه

abdullah20
یک شنبه 30 خرداد 1400, 10:52 صبح
از مودم wavecom استفاده کنید

resident
شنبه 05 تیر 1400, 08:34 صبح
از مودم wavecom استفاده کنید
ممنون از راهنمایی تون. اما قیمتش خیلی بالاست
دو میلیون و خورده ای هست

Mahmoud Zaad
شنبه 05 تیر 1400, 12:06 عصر
سلام
من قبلا از مودم d-link مدل dwm 156 استفاده کردم، خوب بود. قبلا 80-90 تومن خریده بودم الان نگاه کردم حدود 300-400 هست.
فقط باید توجه کنید اگه برای دریافت هم بخواهید استفاده کنید، معمولا پیام دریافتی رو نرم افزار خود مودم قبل از نرم افزار شما میخونه و فورا بهش دسترسی ندارید. ضمن اینکه در ارسال با سیمکارت، اگه اپراتور تشخیص بده که شما دارید پیامک تبلیغاتی می فرسیتد پیامک سیمکارت رو مسدود میکنه.

resident
شنبه 05 تیر 1400, 15:59 عصر
سلام
من قبلا از مودم d-link مدل dwm 156 استفاده کردم، خوب بود. قبلا 80-90 تومن خریده بودم الان نگاه کردم حدود 300-400 هست.
فقط باید توجه کنید اگه برای دریافت هم بخواهید استفاده کنید، معمولا پیام دریافتی رو نرم افزار خود مودم قبل از نرم افزار شما میخونه و فورا بهش دسترسی ندارید. ضمن اینکه در ارسال با سیمکارت، اگه اپراتور تشخیص بده که شما دارید پیامک تبلیغاتی می فرسیتد پیامک سیمکارت رو مسدود میکنه.
ممنونم.
اینکه 3g هست مشکلی ایجاد نمی کنه؟

Mahmoud Zaad
شنبه 05 تیر 1400, 18:25 عصر
اگه صرفا برای ارسال و دریافت پیامک هست که نه مشکلی نداره ولی اگه برای اینترنت هم میخواید استفاده کنید خب فقط تا 3g رو پشتیبانی میکنه.

parsidev
جمعه 11 تیر 1400, 09:45 صبح
در عهد ما از مودم ساخت آقای خزاما استفاده می کردیم
الان سایتش هست خزاما دات کام باهاش تماس بگیرید

sa_ghaznavi
سه شنبه 19 مرداد 1400, 12:30 عصر
از مودم ارسال پیامک شرکت منشور سیمین استفاده کن
پنل اس ام اس، فراز اس ام اس هم خوبه