PDA

View Full Version : فیلتر لیست باکس

ghalandar4u
دوشنبه 11 مرداد 1400, 12:08 عصر
با سلام دوستان

در نمونه پیوستی در فرم مشترکین لیست باکسی وجود داره که مراجعات روزانه در آن دیده میشود من میخواهم در لیست باکس مربوطه بر اساس شماره پلاک موجود در رکورد یا فرم موجود نشان داده شود یعنی اگر شماره پلاکی سه بار مراجعه داشته فقط مربوط به همان پلاک نشان داده شود و کل مراجعات نشان داده نشود و هر بار که رکوردی که مربوط به یک پلاک هست انتخاب شود در لیست باکس مراجعات همان پلاک نشان داده شود

محمد رضا بهبودی
سه شنبه 12 مرداد 1400, 07:59 صبح
با سلام دوستان

در نمونه پیوستی در فرم مشترکین لیست باکسی وجود داره که مراجعات روزانه در آن دیده میشود من میخواهم در لیست باکس مربوطه بر اساس شماره پلاک موجود در رکورد یا فرم موجود نشان داده شود یعنی اگر شماره پلاکی سه بار مراجعه داشته فقط مربوط به همان پلاک نشان داده شود و کل مراجعات نشان داده نشود و هر بار که رکوردی که مربوط به یک پلاک هست انتخاب شود در لیست باکس مراجعات همان پلاک نشان داده شود
با سلام و احترام
دوست عزیز
من یک تغییر کوچک در دیتای لیست باکس ایجاد کردم و دستور صدا زدن مجدد کوئری را هم در دکمه ها اضافه کردم . امیدوارم که مفید باشد

ghalandar4u
سه شنبه 12 مرداد 1400, 09:59 صبح
درودها و سپاس از لطفتون اما چرا دو تا از فیلدهای جدول روزانه توی لیست باکس نشون داده نمیشن در کوئری اونها رو فعال هم کردم بازم نشون داده نمیشن ؟؟

فیلد مشکل و نتیجه

ghalandar4u
سه شنبه 12 مرداد 1400, 10:02 صبح
درست شد بازم ممنونم از لطفتون