PDA

View Full Version : FreeImage در وژوال بیسیک 6

Hawrehh
جمعه 22 مرداد 1400, 16:50 عصر
سلام دوستان همون طور که میدونید فایل FreeImage تمام فرمت های عکس رو مدیریت میکنه و توی همه زبان های برنامه نویسی ازش استفاده میکنن ، من خیلی گشتم ولی نتونستم طریقه استفاده در وژوال بیسیک 6 رو پیدا کنم ، با چه کدی میشه به فایل FreeImage.DLL متصل شویم و یک تصویر رو با استفاده از این کامپاننت بخونیم و دوباره ذخیره کنیم و در کل چطور میشه باهاش کار کرد؟ اگر مثالی یا سورسی در این باره معرفی کنید ممنون میشم چون واقعا حیاطیه

isaac23
شنبه 23 مرداد 1400, 18:08 عصر
یک کامپوننت هست بنام AlphaImage می تونید از این هم استفاده کنید .
هر عکسی با هر پسوندی و با هر کیفیتی رو قبول می کنه

Hawrehh
دوشنبه 25 مرداد 1400, 01:56 صبح
ممنون ولی میشه یه سری از دستوراتش رو معرفی کنید ؟
من هر کاری کردم نتونستم تصویر رو لود کنم اگه امکان داره دستوراتش رو بگید که چطوری عکس رو لود کنم و با فرمت دلخواه ذخیره کنم و در مورد تنظیم کیفیت هم توضیح بدید که چطوری باهاش کار کنم
میدونم درخواست زیادیه ولی اگه امکان داره یه پروژه تستی برام درست کنید که توش دستورات رو نوشته باشید پیشا پیش ممنون

Hawrehh
دوشنبه 25 مرداد 1400, 23:28 عصر
یک کامپوننت هست بنام AlphaImage می تونید از این هم استفاده کنید .
هر عکسی با هر پسوندی و با هر کیفیتی رو قبول می کنه
داداش تستش کردم این فقط فرمت های معمولی و نهایتا png رو میخونه فرمت tga و psd رو نخوند حتی آیکون هم نخوند بهر حال ممنون و اگه راهی برای استفاده از FreeImage پیدا کردید ممنون میشم اطلاع بدید

isaac23
سه شنبه 26 مرداد 1400, 11:35 صبح
شما الان دقیق مشکلتون با FreeImage چیه ؟

Hawrehh
جمعه 29 مرداد 1400, 00:06 صبح
اینکه کتابخانشو چجوری لود کنم و با استفاده از دستوراتش بتونم یک عکس رو وارد وی بی کنم و دوباره ذخیره کنم یا تغییر فرمت بدم

isaac23
شنبه 30 مرداد 1400, 10:14 صبح
من فایل ocx یا Dll این چیزی که می گی رو ندارم اگه دوست دارید فایلش روقرار بدید برات یه تست می زنم