PDA

View Full Version : سوال: سوال در تشخیص کلمات تکراری TextBox

alex98
چهارشنبه 03 شهریور 1400, 18:58 عصر
سلام من میخوام که کلماتی که در یک تکست باکس تکراری هستند رو پس از زدن دکمه (button ) در یک لیست باکس نوشته شوند + در خط چندم هستند
کد ام به این صورت هست که البته فقط کلمات تکراری رو پاک میکنه من میخوام که پاک نکنه و به جاش در یک لیست باکس بهم نشون بده در چه خط هایی چه کلمه ای تکرار شده است

private void button1_Click(object sender, EventArgs e)
{

var names = textBox1.Lines.Distinct();

textBox1.Clear();

foreach (string name in names)
{
textBox1.AppendText(name + "\n");

}

}

sara_aryanfar
پنج شنبه 04 شهریور 1400, 10:14 صبح
خب یک روش این می تونه باشه که ازداخل لوپ دوباره یک لوپ دیگه تعریف کنید و اون کلمه رو مجدد سرچ کنید از اول تا اخر کلمات و هر بار که بهش میرسید یکی به متغیر کانترتون اضافه کنید و بعد از اتمام حلقه کلمه به همراه کانتر رو دارید که حاوی تعداد تکرار هست

alex98
پنج شنبه 04 شهریور 1400, 13:03 عصر
خب یک روش این می تونه باشه که ازداخل لوپ دوباره یک لوپ دیگه تعریف کنید و اون کلمه رو مجدد سرچ کنید از اول تا اخر کلمات و هر بار که بهش میرسید یکی به متغیر کانترتون اضافه کنید و بعد از اتمام حلقه کلمه به همراه کانتر رو دارید که حاوی تعداد تکرار هست

من مبتدی هستم میشه لطفا کدش رو برام بنویسید

Salar Ashgi
پنج شنبه 11 شهریور 1400, 18:54 عصر
اولش دقت کنید سعی کنید درخواست کد نکنید چون در اینصورت برنامه نویسی رو اصلا یاد نمی گیرید.

حالا در مورد این پروژه ، ما میایم اولش تکست باکس یا ریچ تکست باکس رو بر اساس کاراکتر فاصله اسپلیت می کنیم که به تمام کلمات
دسترسی داشته باشیم و یدونه هم لیست جنریک می سازیم ، هر بار که این کلمات با حلقه داره پیمایش میشه بررسی می کنیم اگه تو لیست درج نشده
درج بشه ، اگر قبلا درج شده پس تکراریه و میره تو لیست باکس

https://s19.picofile.com/file/8440222292/2021_09_02_192046.png