PDA

View Full Version : معرفی یک کلاس قوی برای تبدیل IP به Location - کاملاً رایگان

majid_darab
چهارشنبه 21 مهر 1400, 15:45 عصر
سلام و درود :
من وب سایتم روزانه نزدیک 20 کا ویو دارد که بیشترش فیک و اتک هست.
من می خوام کل بازدیدها رو در دیتابیس سیو کنم - یعنی آی پی به همراه لوکیشن.
برای این منظور api های آنلاین داریم که همه پولی هستند و برای تعداد ریکوئست روزانه یا ماهیانه لیمیت دارن.
از طرفی اگر حتی به این api ها پول هم بدهم به دلیل اتک های پیاپی زود شارژم تمام می شود.
دنبال کلاس یا پکیجی برای تبدیل آی پی به لوکیشن هستم که محدودیت نداشته باشد و به صورت رایگان بشه ازش استفاده کرد.
اگر در این زمینه راهنمایی بفرمایید ممنون می شم...

mehran6764
چهارشنبه 21 مهر 1400, 19:17 عصر
به نظر من تبدیل IP ها به Location هیچ وقت درست کار نمی کنه ، مثلا من بعضی وقت ها با اینترنت ایرانسل چک کردم موقعیت مکانی که بودم دبی نشون میده ..
یا وقتی که میانه هستی تبریز رو نشون میده و ...

majid_darab
چهارشنبه 21 مهر 1400, 22:00 عصر
درسته - ولی به صورت حدودی درست کار می کنه
من همیشه لوکیشن محل خودم رو که می زنم می ره روی فرودگاه مهرآباد یا میدان آزادی :)
در مورد تبدیل آی پی به لوکیشن api ای که الان استفاده می کنم و لیمیت داره درست کار می کنه
اما از خدا بی خبری که هی اتک می ده کل ظرفیت api رو در چند دقیقه از بین می بره
حتی CDN هم نمی تونه جلوی اتک رو بگیره و اسکریپت اتک جوری هست که با پروکسی هی آی پی عوض می کنه

majid_darab
چهارشنبه 21 مهر 1400, 22:03 عصر
یک کلاس برای c# پیدا کردم که توسط یکی از سایت هایی که API ارائه می دن گذاشته شده برای فروش.
اما مبلغش 500 دلار هست که برای این موضوع خیلی زیاده.

mehran6764
جمعه 23 مهر 1400, 15:10 عصر
اگر سرور دست خودتون هست می تونید فایروال رو تنظیم کنید که جلوی اتک رو بگیره

majid_darab
سه شنبه 04 آبان 1400, 19:11 عصر
هیچ جوره راه نداره - هی آی پی عوض می کنه.
چند تا آی پی رو بشینم بلاک کنم؟

mehran6764
چهارشنبه 05 آبان 1400, 15:52 عصر
اطلاعات کاملی از مشکل بنویسید شاید بتونیم با همفکری و پژوهش راهکاری براش پیدا کنیم
شما از سرور استفاده می کنید ؟
VPS
سرور ؟
هاست اشتراکی

سیستم عاملتون چیه ؟ و ...

majid_darab
جمعه 07 آبان 1400, 08:52 صبح
من از وی پی اس استفاده می کنم و سایت من روی وی پی اس ران هست. (سرور 2008 - آر تو)
در برنامه نویسی سایت از api ای استفاده می کنم که Location بازدید کننده ها رو در دیتابیس لوگ کنه. (بر اساس آی پی که به api ارسال می کنم)
این api محدودیت داره و روی مثلاً 1000 ریکوئست در روز لیمیت می شه.
اگر بخوام پولیش رو بخرم باید 500 دلار پرداخت کنم.
متاسفانه مدتی هست که اتکرها شروع کردن به ddos کردن سایت من.
من از CDN برای مقابله با ddos استفاده می کنم.
اما ddos ی که روی سایت من انجام می شه داره از اسکریپتی استفاده می کنه که در هر ریکوئست آی پی عوض می کنه و من در دیتابیس مثلاً 5000 ریکوئست از 5000 آی پی مختلف در یک روز دارم و پارامترهای پاس شده روی سایت نشون می ده که رندوم و با یک اسکریپت سفارشی داره ddos انجام می شه.
هیچ راهی برای مقابله با این نوع حمله وجود نداره و حمله در یک روز شارژ api منو تموم می کنه.
در این تاپیک من دنبال مقابله با حمله نیستم.
دنبال یک api رایگان یا کلاس رایگان برای تبدیل آی پی به لوکیشن هستم که تا دیگه شارژم یک روزه تموم نشه.

336699
جمعه 07 آبان 1400, 09:53 صبح
اولین سوالی که پیش میاد اینه که شما از این تبدیل ای پی به لوکیشن چه استفاده ای میکنید؟یعنی براساس لوکیشن به کاربرها سرویس می دهید؟کاربران فقط ایرانی هستند؟

سوال بعدی اینه که اون شخصی که اتک میزنه این همه ای پی از کجا میاره؟

majid_darab
شنبه 08 آبان 1400, 08:53 صبح
سایت من لاتین هست و بله بر اساس مکان به کاربران سرویس می دهم و روی یعضی از لوکیشن ها مثل آمریکا دسترسی رو مسدود می کنم.
در کل نیاز دارم که بدونم کی از چه کشوری وارد سایت می شود.

در مورد سوال دوم پروکسی برای این منطور در نت زیاد هست - جاهایی در نت هم هست که socks 4/5 تعداد بالا می فروشن - چیز عجیبی نیست.

336699
شنبه 08 آبان 1400, 09:24 صبح
با توجه به اینکه هیچ سایت رایگان و یا پولی برای تبدیل ای پی وجود نداره که محدودیت در تعداد ریکوست ها نداشته باشه

▐▐یک راه حل اینه که شما یک جدول بسازید و ای پی و لوکیشنهایی که قبلا بدست آوردید و همچنین ای پی های جدیدی که لوکیشنش بدست میاد رو ذخیره کنید

وسپس ابتدا به جدول خودتان مراجعه کنید و اگر ای پی در جدول شما وجود نداشت می توانید به سایت مورد نظر ریکوست دهید.

▐▐راه دیگر اینه که قبل از تعیین لوکیشن از کپچای گوگل استفاده کنید و اگر کاربر از اون مرحله عبور کرد شما نسبت به تعیین لوکیشن اقدام کنید.

motomgco
چهارشنبه 01 دی 1400, 12:30 عصر
سلام من از وب سایت IP-API.IR (https://ip-api.ir) استفاده کردم و میکنم خیلی خوبه